"2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 186 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 16 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 186 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған бюджет, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 703 362 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 189 703 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 937 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 143 640 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 7 339 082 мың теңге;
2) шығындар – 12 405 610 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 33 647 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33 647 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 668 601 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 668 601 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Саранского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 186 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25 апреля 2023 года № 16
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 186 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 11 703 362 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 189 703 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30 937 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 143 640 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 339 082 тысяч тенге;
2) затраты – 12 405 610 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 33 647 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33 647 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 668 601 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 668 601 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;

112500
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына (қала көшелеріне) және елді мекендер көшелеріне орташа жөндеу жүргізуге
81548
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
4 716 055
республикалық бюджеттен, оның ішінде:
500000
Қарағанды облысы, Саран қаласының үйлер мен әлеуметтік мәдени тұрмыс объектілерін жерасты төсемінің жылу желілеріне қосу
500000
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
2616055
Саран қаласында қазандық салу (аяқталмаған құрылыс)
1705296
Әлеуметтік мәдени тұрмыс объектілері мен үйлерді жерасты төсемінің жылу желілеріне қосу Саран қаласы, Қарағанды облысы
600000
Қарағанды облысы Саран қаласында екінші су көтеруге арналған резервуар салу
310759
облыстық бюджеттен, оның ішінде:
1600000
Қарағанды облысы, Саран қаласының үйлер мен әлеуметтік мәдени тұрмыс объектілерін жерасты төсемінің жылу желілеріне қосу
100000
Ақтас кенті, Первомайский көшесіндегі №16 "Б" үйдің аймағында орналасқан, 150 көрерменге арналған дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
200000

112500
на проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
81548
Целевые трансферты на развитие:
4 716 055
из республиканского бюджета, в том числе:
500000
Подключение домов и объектов соцкультбыта, к тепловым сетям подземной прокладки город Сарань, Карагандинской области
500000
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2616055
Строительство котельной в городе Сарань (незавершенное строительство)
1705296
Подключение домов и объектов соцкультбыта к тепловым сетям подземной прокладки город Сарань, Карагандинская область
600000
Строительство резервуара на второй водоподъҰм в городе Сарани Карагандинской области
310759
из областного бюджета, в том числе:
1600000
Подключение домов и объектов соцкультбыта, к тепловым сетям подземной прокладки город Сарань, Карагандинской области
100000
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 150 зрительских мест, расположенного в районе дома №16 "Б" по улице Первомайская, поселок Актас
200000
Реконструкция дома, по адресу: город Сарань, микрорайон 3, дом №19 (РТИ)
100000
Строительство котельной в городе Сарань (незавершенное строительство)
1200000