Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 177/17 "Шахтинск қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 277/5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 177/17 "Шахтинск қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова

О признании утратившим силу решения Шахтинского городского маслихата от 23 сентября 2022 года № 177/17 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Шахтинского городского маслихата"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 сентября 2023 года № 277/5
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шахтинского городского маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Шахтинского городского маслихата" от 23 сентября 2022 года № 177/17.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова