Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 33/309 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 2/14 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихаттың "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 33/309 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 789 278 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 321 410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 837 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42 490 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 332 541 мың теңге;
2) шығындар – 11 114 656 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 52 356 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 129 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 77 019 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 377 734 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 377 734 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 129 375 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 77 020 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 325 379 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 33/309 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 13 апреля 2023 года № 2/14. Прекращено действие в связи с истечением срока
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 33/309 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 789 278 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 321 410 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 92 837 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 42 490 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 332 541 тысяч тенге;
2) затраты – 11 114 656 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 356 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 129 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 77 019 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 377 734 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 377 734 тысяч тенге:
поступление займов – 129 375 тысяч тенге;
погашение займов – 77 020 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 325 379 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. Абай ауданы әкімдігінің 2023 жылға арналған резерві 17 121 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы Д.Сакенов
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 13 сәуірдегі
№ 2/14 шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының

"5. Утвердить резерв акимата Абайского района на 2023 год в сумме 17 121 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Абайского районного маслихата Д.Сакенов
Приложение 1
к решению Абайского
районного маслихата
от 13 апреля 2023 года № 2/14
Приложение 1
к решению Абайского районного

8 541
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
1 367 783
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
91 420
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 449
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
971
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25 691
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
25 691
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
41 509
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 969
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 540
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 182 265
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 101
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 811
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
97 282
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 029 071
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
26 898
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 898
02
Қорғаныс
40 577
1
Әскери мұқтаждар
23 761
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23 761
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
23 761
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
16 816
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16 816
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 968
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14 848
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
23 422
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
23 422
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
23 422
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету

8 541
9
Прочие государственные услуги общего характера
1 367 783
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
91 420
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
90 449
015
Капитальные расходы государственного органа
971
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25 691
040
Развитие объектов государственных органов
25 691
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
41 509
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
39 969
003
Капитальные расходы государственного органа
1 540
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 182 265
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
54 101
013
Капитальные расходы государственного органа
1 811
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
97 282
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 029 071
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
26 898
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
26 898
02
Оборона
40 577
1
Военные нужды
23 761
122
Аппарат акима района (города областного значения)
23 761
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
23 761
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
16 816
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16 816
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 968
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14 848
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
23 422
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
23 422
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
23 422
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах