Жария сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 31 наурыздағы № 19/01 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 31 марта 2023 года № 19/01
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес "Atlas Gold" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 17229,8436 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2026 жылдың 11 қарашасына дейін жария сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес "Atlas Gold" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 24435,1358 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2026 жылдың 27 қарашасына дейін жария сервитут белгіленсін.

1. Установить публичный сервитут сроком до 11 ноября 2026 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Atlas Gold", на земельный участок общей площадью 17229,8436 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить публичный сервитут сроком до 27 ноября 2026 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Atlas Gold", на земельный участок общей площадью 24435,1358 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. "Ақтоғай ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (К.Изаков) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің орынбасары Амралин Серик Кабыловичқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Кенжебеков
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 31 наурыздағы
№ 19/01 қаулысына 1-қосымша
"Atlas Gold" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жария сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
р/с№
Жер пайдаланушылардың (меншік иелерінің) атауы, кадастрлық нөмірі
Жария сервитут белгілеудің жалпы алаңы, гектар
Оның ішінде
ауыл шаруашылығы алқаптары, жайылым, гектар
Өнеркәсіп, көлік, байланыс жерлері, гектар
1

3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Актогайского района" (К.Изаков) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актогайского района Амралина Серика Кабыловича.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Кенжебеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Актогайского района
от 31 марта 2023 года
№ 19/01
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Atlas Gold"
№ п/п
Наименование землепользователей (собственников), кадастровый номер
Общая площадь установления публичного сервитута, гектар
В том числе
сельхоз угодий, пастбища, гектар
Земли промышленности, транспорта, связи, гектар
1