Бұқар жырау аудандық мәслихатының 24 сессиясының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 4 шешімі
Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №176203 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бұқар жырау аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 359 346 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 477 478 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 106 029 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 8 770 839 мың теңге;
2) шығындар – 15 358 470 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65 243 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 155 250 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 90 007 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 064 367 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 064 367 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 155 250 мың теңге;

О внесении изменений в решение 24 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 7 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 25 апреля 2023 года № 4
Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бухар-Жырауского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года №7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176203) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бухар-Жырауского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 359 346 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 477 478 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 106 029 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 770 839 тысяч тенге;
2) затраты – 15 358 470 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65 243 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 155 250 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 90 007 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 064 367 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 064 367 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 155 250 тысяч тенге;