3. Осы жабдықтау нормалары Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінен, Шекара Академиясынан басқа, Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының құрылымдық бөлімшелеріне, ведомстволарына, аумақтық және өзге де органдарына қолданылады.

3. Настоящие нормы снабжения распространяются на структурные подразделения, ведомства, территориальные и иные органы национальной безопасности Республики Казахстан, за исключением Пограничной службы, Пограничной академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.