Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының № 332 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 4/39 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының № 332 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176322 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 297 780 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 71 528 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 873 мың теңге;
трансферттер түсімі – 224 379 мың теңге;
2) шығындар – 322 586 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -24 806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 24 806 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 24 806 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Пионер ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 9, 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 823 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 759 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 292 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 772 мың теңге;
2) шығындар - 44 972 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 3 149 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 3 149 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение 29 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 332 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2023-2025 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 17 мая 2023 года № 4/39
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 29 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 332 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176322), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 297 780 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 71 528 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 873 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 224 379 тысяч тенге;
2) затраты – 322 586 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 806 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 806 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Пионерского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 9, 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 823 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 759 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 292 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 772 тысяч тенге;
2) затраты – 44 972 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 149 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 149 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

13 348
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
378
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
400

13 348
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
378
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2 000
На организацию водоснабжения населенных пунктов
400