Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының № 332 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 6/64 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы 29 сессиясының № 332 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 305 403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 77 507 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 224 379 мың теңге;
2) шығындар – 330 209 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -24 806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 24 806 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 24 806 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Молодежный кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115 225 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 888 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93 337 мың теңге;
2) шығындар - 115 225 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение 29 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 332 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2023-2025 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 27 июня 2023 года № 6/64
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 29 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 332 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 305 403 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 77 507 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 517 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 224 379 тысяч тенге;
2) затраты – 330 209 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 806 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 806 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2023-2025 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 225 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 888 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 93 337 тысяч тенге;
2) затраты – 115 225 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции: