"Қызылорда облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 199 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 68 шешімін жою туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 20 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қызылорда облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 199 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 68 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы Н. Байқадамов

Об отмене решения Кызылординского областного маслихата от 25 ноября 2021 года № 68 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2018 года под № 199 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кызылординского областного маслихата"
Решение Кызылординского областного маслихата от 24 апреля 2023 года № 20
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Кызылординского областного маслихата от 25 ноября 2021 года № 68 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2018 года под № 199 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кызылординского областного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов