Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2023 жылғы 30 мамырдағы № 30 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облыстық мәслихатының келесі шешімдері жойылды деп танылсын:
1) "Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 мамырдағы № 121 "Қызылорда облысындағы жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау, қалалар және елді мекендердің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" 2021 жылғы 5 қазандағы № 57 шешімі;
2) "Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 мамырдағы № 121 "Қызылорда облысындағы жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау, қалалар және елді мекендердің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" 2022 жылғы 19 тамыздағы № 128 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы Н. Байқадамов

Об отмене некоторых решений Кызылординского областного маслихата
Решение Кызылординского областного маслихата от 30 мая 2023 года № 30
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить следующие решения Кызылординского областного маслихата:
1) Решение Кызылординского областного маслихата от 5 октября 2021 года № 57 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 16 мая 2017 года № 121 "Об утверждении правил содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Кызылординской области";
2) Решение Кызылординского областного маслихата от 19 августа 2022 года № 128 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 16 мая 2017 года № 121 "Об утверждении правил содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Кызылординской области"".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов