"Қызылорда қалалық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 180-24/9 шешімін жойылды деп тану туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 14-2/6 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қызылорда қалалық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 180-24/9 шешімі жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Құттықожаев

Об отмене решения Кызылординского городского маслихата от 16 сентября 2022 года № 180-24/9 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат Кызылординского городского маслихата"
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 апреля 2023 года № 14-2/6
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решения Кызылординского городского маслихата от 16 сентября 2022 года № 180-24/9 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат Кызылординского городского маслихата"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского городского маслихата И. Куттыкожаев