"2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 198-28/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 39-4/2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 198-28/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75 967 929,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 223 053,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 477 486,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 051 995,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 215 394,4 мың теңге;
2) шығындар – 69 129 235,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 187 801,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 187 801,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 857 407,1 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 857 407,1 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 793 486,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -1 793 486,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 198-28/2 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 20 июня 2023 года № 39-4/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Кызылорда "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 198-28/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 967 929,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 223 053,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 477 486,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 051 995,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 215 394,4 тысяч тенге;
2) затраты – 69 129 235,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 187 801,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 187 801,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 857 407,1 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 857 407,1 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 793 486,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1 793 486,1 тысяч тенге;

5 524 569,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 591,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
65 146,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
393,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
46 575,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
702 795,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
131 910,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
207 202,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
117 937,6
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
1 375 142,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
229 170,0
.027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
20 681,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
627 576,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
321,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
321,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
627 255,2
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 731,2
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
163 469,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
454 055,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
37 434 481,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
23 371 543,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 876 919,2
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

5 524 569,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 591,0
007
Оказание жилищной помощи
65 146,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
393,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
46 575,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
702 795,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
131 910,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
207 202,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
117 937,6
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 375 142,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
229 170,0
.027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
20 681,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
627 576,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
321,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
321,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
627 255,2
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 731,2
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
163 469,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
454 055,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
37 434 481,0
1
Жилищное хозяйство
23 371 543,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 876 919,2
002
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан