"2023-2025 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 209-29/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 тамыздағы № 55-7/7 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 209-29/7 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 436 871,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 368,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 773,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 426 730,0 мың теңге;
2) шығындар – 438 578,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 707,8;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 208-29/6 "О бюджете сельского округа Кызылозек на 2023-2025 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 18 августа 2023 года № 55-7/7. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 28 декабря 2022 года № 209-29/7 "О бюджете сельского округа Кызылозек на 2023-2025 годы следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылозек на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 436 871,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 368,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 773,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 426 730,0 тысяч тенге;
2) расходы – 438 578,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 707.8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 707,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын пайдаланылатын қалдықтары – 1 707,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 707.8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые откатки бюджетных средств – 1 707,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кызылординского городского маслихата И. Куттыкожаев
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского