"2023-2025 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 204-29/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 93-12/2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."2023-2025 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 204-29/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 197 325,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 736,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 171 589,0 мың теңге;
2) шығындар – 201 819,1мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
Қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 494,1мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 494,1мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 204-29/2 "О бюджете поселка Белкуль на 2023-2025 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 93-12/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 28 декабря 2022 года № 204-29/2 "О бюджете поселка Белкуль на 2023-2025 годы" следующие изменения и дополнения: пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Белкуль на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 197 325,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 736,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 171 589,0 тысяч тенге;
2) расходы – 201 819,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 494,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 494,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;