Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 335 "2023-2025 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023жылғы 19 мамырдағы № 47 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 335 "2023-2025 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 138 485 мың теңге;
салықтық түсімдер – 20 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2670 мың теңге;
трансферттер түсімі – 114 839 мың теңге;
2) шығындар – 143 662,3 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - -5 177,3 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 335 "О бюджете поселка Саксаульск на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 19 мая 2023 года № 47. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 335 "О бюджете поселка Саксаульск на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Саксаульск на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 485 тысяч тенге;
налоговые поступление – 20 976 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала– 2670 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 114 839 тысяч тенге;
2) затраты – 143 662,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 177,3 тысяч тенге;