Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 356 "2023-2025 жылдарға арналған Қосжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 59 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 356 "2023-2025 жылдарға арналған Қосжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қосжар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 54 506 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 101 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 53 405 мың теңге;
2) шығындар – 54 933,5 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 427,5 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 427,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 427,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 356 "О бюджете сельского округа Косжар на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 19 мая 2023 года № 59
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 356 "О бюджете сельского Косжар на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Косжар на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 54 506 тысяч тенге;
налоговые поступления – 1 101 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 53 405 тысяч тенге;
2) затраты – 54 933,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 427,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 427,5 тысяч тенге;
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.