Қызылорда облысы Арал аудандық маслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 334 "2023 – 2025 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 82 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ
1. Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 334 "2023-2025 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 430 380,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 121 940,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –11 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 042,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –232 198,0 мың теңге;
2) шығындар – 430 598,3 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу–0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер–0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -218,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 218,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 334 "О бюджете города Аральск на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2023 года № 82
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 334 "О бюджете города Аральск на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аральск на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 430 380,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 121 940,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 65 042,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 232 198,0 тысяч тенге;
2) затраты – 430 598,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит)бюджета – -218,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 218,3 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;