Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 339 "2023-2025 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 85 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 339 "2023-2025 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100 808 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 867 мың теңге:
трансферттер түсімдері – 94 941 мың теңге;
2) шығындар – 101 813,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 005,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 005,1 мың теңге;
қарыздар түсімі-0;
қарыздарды өтеу-0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 339 "О бюджете сельского округа Аманоткель на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2023 года № 85. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 339 "О бюджете сельского округа Аманоткель 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аманоткель на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 808 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 867 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94 941 тысяч тенге;
2) затраты – 101 813,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 005,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 005,1 тысяч тенге;
поступления займов - 0;
погашение займов - 0