Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 357 "2023-2025 жылдарға арналған Құланды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 96 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 357 "2023-2025 жылдарға арналған Құланды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Құланды ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 372 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 54 792 мың теңге;
2) шығындар – 57 372 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо–0;
қаржы активтерін сатып алу– 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 357 "О бюджете сельского округа Куланды на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2023 года № 96
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 357 "О бюджете сельского округа Куланды 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Куланды на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 372 тысяч тенге;
налоговые поступления – 2 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 54 792 тысяч тенге;
2) затраты – 57 372 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;