Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 343 "2023-2025 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 118 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 343 "2023-2025 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 64 340 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 372 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61 118 мың теңге;
2) шығындар – 64 857 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -517,0 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 517,0 мың тенге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздар өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 343 "О бюджете сельского округа Бекбауыл на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2023 года № 118. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 343 "О бюджете сельского округа Бекбауыл на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бекбауыл на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 64 340 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 850 тысяч тенге;
неналоговые посупления- 0;
поступления от продажи основного капитала – 372 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 118 тысяч тенге;
2)затраты – 64 857 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -517,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 517,0 тысяч тенге;
поступления займов-0;
погашение займов-0;