"2023-2025 жылдарға арналған Мергенсай ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 351 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 123 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 351 "2023-2025 жылдарға арналған Мергенсай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Мергенсай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 650 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 563 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0;
трансферттер түсімі – 52 087 мың теңге;
2) шығындар – 56 921 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - - 1271 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1271 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 351 "О бюджете сельского округа Мергенсай на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2023 года № 123
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 351 "О бюджете сельского округа Мергенсай на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Мергенсай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 55 650 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления – 3 563 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 087 тысяч тенге;
2) затраты – 56 921 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит)бюджета – -1 271тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) – 1 271 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;