Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 354 "2023-2025 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 125 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 354 шешіміне "2023-2025 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті туралы" мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 60 608 мың теңге;
салықтық түсімдер – 5 841 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 43 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 724 мың теңге;
2) шығындар – 61 626,6 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 018,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -1 018,6 мың теңге.".
қарыздар түсімі – 0;
қарыздар өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0;
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 354 "О бюджете сельского округа Каратерен на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2023 года № 125
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 354 "О бюджете сельского округа Каратерен на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратерен на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 608 тысяч тенге;
налоговые поступления – 5 841 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 0;
поступление от продажи основного капитала – 43 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 724 тысяч тенге;
2) затраты – 61 626,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит)бюджета – -1 018,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 1 018,6 тысяч тенге.".
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0;
Приложение 1 указанного решения изложить в новый редакции согласно приложению к настоящему решению.