Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 355 "2023-2025 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 126 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 355 "2023-2025 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 355 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 75 201 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 71 802 мың теңге;
2) шығындар – 75 201 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 355 "О бюджете сельского округа Косаман на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2023 года № 126
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 355 "О бюджете сельского округа Косаман на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Косаман на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 75 201 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3 399 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 71 802 тысяч тенге;
2) затраты – 75 201 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 0;
поступления займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.