Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 329 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 131 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 329 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 022 635,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 725712 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 209853мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 25407 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14 061 663,4 мың теңге;
2) шығындар – 17 020 399,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 93917 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 113 850 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 933 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 7 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 7 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 99180,7мың теңге;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 329 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2023 года № 131. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022года № 329 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 022635,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 725 712тысяч тенге;
неналоговые поступления – 209853 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25407 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 061 663,4тысяч тенге;
2) расходы – 17 020 399,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 93 917 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 113 850 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19933 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 7 500 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -99 180,7 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 99 399,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 113850 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20103 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 652,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б.Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2023 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 131 шешіміне қосымша
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы 21 желтоқсандағы
№329 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2023 жыл сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

6) финансирование дефицита (использование профицита) – 99 399,8 тысяч тенге;
поступление займов – 113 850 тысяч тенге;
погашение займов – 20 103 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5652,8 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б.Турахметов
Приложение к решению
Аральского районного маслихата
№ 131 от "21" декабря 2023 года
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
№ 329 от "21 декабря" 2022 года
Районный бюджет на 2023 год
Категория
Сумма на 2023 год (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

14 122
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 122
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14 122
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
18 825
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
18 825
03
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 825
03
458
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
18 825
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 068 375,1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
121 461
06
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
121 461
06
451
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
121 461
Әлеуметтiк көмек
1 755 178,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 755 178,1
06
451
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
781 332,8
06
451
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 572
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 469
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
138 356,7
06
451
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
315
06
451
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 432
06
451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
268 426,6
06
451
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
482 736
06
451
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
43 538
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
191 736
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
191 736
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

14 122
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 122
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14 122
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
18 825
Прочие услуги вобластиобщественногопорядка ибезопасности
18 825
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 825
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
18 825
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 068 375,1
Социальное обеспечение
121 461
451
Отдел занятостии социальныхпрограммрайона (городаобластногозначения)
121 461
005
Государственная адресная социальная помощь
121 461
Социальная помощь
1 755 178,1
451
Отдел занятостии социальныхпрограммрайона (городаобластногозначения)
1 755 178,1
002
Программа занятости
781 332,8
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 572
007
Жилищная помощь
3 469
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
138 356,7
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк"от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
315
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 432
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
268 426,6
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
482 736
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
027
Реализациямероприятий посоциальнойзащитенаселения
43 538
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
191 736
451
Отдел занятостии социальныхпрограммрайона (городаобластногозначения)
191 736
001
Услуги пореализациигосударственнойполитики наместном уровнев областиобеспечениязанятости иреализациисоциальныхпрограмм длянаселения

3 785 995,3
І
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 281 243
1
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету
37 221,7
2
Санаторлы-курорттық емделу қызметін алатын мүгедектігі бар адамдарға ілесіп жүрушілердің шығындарын өтеу үшін әлеуметтік көмек
414
3
Облыс тұрғындары арасында діни ағартушылық жұмыстарын жүргізу әлеуметтік жобасын іске асыру
15794,7
4
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру, оның ішінде:
553 705,8
Арал ауданы, Сексеуіл кенті Жабаев көшесінің автожолын орташа жөндеу
15 596,7
Арал ауданы, Сексеуіл кенті Дружба көшесінің автожолын орташа жөндеу
53 325,3
Арал ауданы, Сексеуіл кенті Байсейтова көшесінің автожолын орташа жөндеу
106 200,7
Арал ауданы, Сексеуіл кенті Айкынов көшесінің автожолын орташа жөндеу
91 100,3
Арал ауданы, Сексеуіл кенті Жансүгіров көшесінің автожолын орташа жөндеу
106 200,7
Арал ауданы, Сексеуіл кенті Майлин көшесінің автожолын орташа жөндеу
45 775,1
Арал ауданы, Аманөткел ауылындағы Аманөткел-1 көшесін орташа жөндеу
65 148,3
Арал ауданы, Аманөткел ауылындағы Аманөткел-5 көшесін орташа жөндеу
37 684,2
Арал ауданы, Аманөткел ауылындағы Аманөткел-6 көшесін орташа жөндеу
32 674,5
5
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға, оның ішінде:
1 276 773,2
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Сазды ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеу (0-10 км)
327 612,5
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Сазды ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеу (10-21 км )
358 874,1
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар Қызылжар елді мекеніне KNA-4 кірме жолын орташа жөндеу
293 245
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Қаратерен-Жаңақұрылыс" автомобиль жолдарын орташа жөндеу (0-10 км)
114 090,4
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Қаратерен-Жаңақұрылыс" автомобиль жолдарын орташа жөндеу (10-23,88 км)
0
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Бөген-Ақлақ" автомобиль жолдарын орташа жөндеу (0-10 км)
86 089
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Бөген-Ақлақ" автомобиль жолдарын орташа жөндеу (10-20,52 км)
96 862,2
6
Арал ауданы, Сексеуіл кенті ЖД перезден 231 мектепке дейінгі автожолын орташа жөндеу (3,4 км)
17 480
7
Аудандық маңызы бар "Самара - Шымкент - Жақсықылыш - Тоқабай - Абай" автомобиль жолын орташа жөндеу
293 550,6
8
Аудандық маңызы бар "Жаңақұрылыс - Бекарыстан би" автомобиль жолдарын орташа жөндеу
0
9
Арал ауданы, Құланды елді мекеніне кешенді блок-модуль орнату

3 785 995,3
І
Текущие целевые трансферты:
2 281 243
1
На оказание социальной помощи для обучения студентов из числе семей социально уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
37 221,7
2
Социальная помощь на возмещение затраты сопровождающего лица, лицам с инвалидностью получающим услуги санаторно-курортного лечения
414
3
Социальный проект "Проведение религиозно-просветительской работы среди населения области"
15794,7
4
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
553 705,8
Средний ремонт ул. Жабаева, в пос. Саксаульск Аральского района
15 596,7
Средний ремонт улицы Дружба, в пос. Саксаульск Аральского района
53 325,3
Средний ремонт улицы Байсеитова, в пос. Саксаульск Аральского района
106 200,7
Средний ремонт улицы Айкынова, в пос. Саксаульск Аральского района
91 100,3
Средний ремонт улицы Жансугурова, в пос. Саксаульск Аральского района
106 200,7
Средний ремонт улицы Майлина, в пос. Саксаульск Аральского района
45 775,1
Средний ремонт улицы Аманоткель-1 в селе Аманоткель Аральского района
65 148,3
Средний ремонт улицы Аманоткель-5 в селе Аманоткель Аральского района
37 684,2
Средний ремонт улицы Аманоткель-6 в селе Аманоткель Аральского района
32 674,5
5
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры, в том числе:
1 276 773,2
Средний ремонт автомобильной дорогирайонного значения "Подъездная дорога к село Сазды" (0-10 км ) Аральского района
327 612,5
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Подъездная дорога к село Сазды" (10-21 км ) Аральского района
358 874,1
Средний ремонт подъездной дороги KNA-4 к населенному пункту Кызылжар в Аральском районе
293245
Средний ремонт автомобильных дорог районного значения "Каратерен-Жанакурылыс" (0-10 км) в Аральском районе (0-10 км)
114 090,4
Средний ремонт автомобильных дорог районного значения "Каратерен-Жанакурылыс" (10-23,88 км) в Аральском районе
0
Средний ремонт автомобильных дорог районного значения "Боген-Аклак" (0-10 км) в Аральском районе
86089
Средний ремонт автомобильных дорог районного значения "Боген-Аклак" (10-20,52 км) в Аральском районе
96 862,2
6
Софинансирование проекта "Средний ремонт дороги улицы от железнодорожного переезда до школы №231 в поселке Саксаульск (3,4 км)"
17 480
7
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара - Шымкент - Жаксыкылыш - Токабай - Абай"
293 550,6
8
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Жанакурылыс - Бекарыстанби"
0
9
Установка комплексного блок-модуля в населенном пункте Куланды, Аральского района

17 500
10
Мүгедектігі бар адамдарды жөргектермен қамтамасыз ету
29 594
11
І топтағы мүгедектігі бар адамдарға қызмет көрсететін жеке көмекшілердің қызметіне ақы төлеу
16 158
12
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
23 051
ІІ
Нысаналы даму трансферттері
1 504 752,3
1
"Қызылорда облысы Арал ауданы Көктем елді мекенінде су жүйесін құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
31 126
2
Қызылорда облысы Арал ауданының Сексеуіл кентінде АГТС орната отырып "Бейнеу-Шымкент" магистральды газ құбырынан бастап газ құбыры тармағын салу" Түзету" жобасын қоса қаржыландыру
28 800
3
"Қызылорда облысы Арал ауданы Сексеуіл кентіне газ жеткізу құбырының және кварталішілік газ тарату желілерінің құрылысы" Түзету" жобасын қоса қаржыландыру
166 376
4
"Арал ауданы Арал қаласы Мақатаев көшесі 4Б Рыбаков аллеясын қайта жаңғырту"
170 000
5
"Қызылорда облысы Арал ауданы Арал қаласының №6 шағын ауданының су құбыры желісінің құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
31 939,1
6
"Арал қаласындағы №6 шағын ауданына электр желісінің құрылысын жүргізу" жобасын қоса қаржыландыру
14 929,7
7
"Арал ауданы Арал қаласынан әкімшілік ғимаратының құрылысы" жобасына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 684,6
8
"Арал ауданы Арал қаласынан әкімшілік ғимаратының құрылысы" жобасына жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
0
9
Арал ауданы Сексеуіл кентінде Мир көшесінде спорт және ойын алаңының құрылысы
75 358
10
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Камыстыбас-Аманоткел-Жанакурылыс" (21км) автомобиль жолының құрылысы
344 180
11
Арал ауданындағы Хан елді мекеніндегі Сырдария өзені арқылы өтетін көпірді қайта жаңғырту
0
12
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Қызылжар-Шөмішкөл" автомобиль жолының құрылысы (12 км)
57 090
13
Арал қаласындағы А. Сатаев көшесінің құрылысы
10 429,1
14
Арал қаласындағы А. Жұбаниязов көшесінің құрылысы
2250,6
15
Арал қаласындағы С. Мұқанов көшесінің құрылысы
8482,8
16
Арал қаласындағы Ж. Тәжімбетов көшесінің құрылысы
4531,7
17
Арал қаласы Төле би көшесінің құрылысы
9521
18
Арал қаласында Б. Майлин көшесі бойынша автомобиль жолын салу
8118
19
Арал қаласында Ғ. Мүсірепов көшесі бойынша автомобиль жолын салу
7869,8
20
Арал ауданындағы аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Бекбауыл (1,2-22,4 км)" автомобиль жолының құрылысы
157 661
21
Арал қаласындағы "Жалаңтөс Баһадүр" алаңының аумағын абаттандыру
75000
22
"Қызылорда облысы Арал қаласының №5 шағын ауданында электрмен жабдықтау желісінің құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
15704
23
"Арал ауданды, Арал қаласы Р.Тұрымбетов, Б.Тәңірбергенов, Т.Әубәкіров, Н.Балапанов және А.Каюпов көшелерін жарықтандыру" жобасын қоса қаржыландыруға

17 500
10
На обеспечение подгузниками лиц с инвалидностью
29 594
11
На оплату услуг индивидуальных помощников, обслуживающих лиц с инвалидностью І группы
16 158
12
На выплату государственной адресной социальной помощи
23 051
ІІ
Целевые текущие трансферты на развитие:
1 504 752,3
1
Софинансирование проекта "Строительство водопроводных линий в н.п. Коктем Аральского района Кызылординской области"
31126
2
Софинансирование проекта "Строительство газопровода-отвода от магистрального газопровода "Бейнеу-Шымкент" с установкой АГРС в поселке Саксаульск Аральского района Кызылординской области. Корректировка"
28 800
3
Софинансирование проекта "Строительство подводящего газопровода и внутриквартальных газаораспределительных сетей поселка Саксаульск Аральского района Кызылординской области. Корректировка"
166 376
4
Реконструкция Аллеи Рыбаков по ул. Макатаева 4Б г.Аральск Аральского района
170000
5
Софинансирование проекта "Строительство водопроводной линии в микрорайоне №6 в г.Аральск Аральского района"
31939,1
6
Софинансирование проекта "Строительство электроснабжения линий микрорайона №6 в г.Аральск"
14929,7
7
Разработка ПСД проекта "Строительство административного здания в г.Аральск Аральского района"
3 684,6
8
Проведение ГЭ ПСД проекта "Строительство административного здания в г.Аральск Аральского района"
0
9
Строительство спортивно-игровой площадки на улице Мир в поселке Саксаульск Аральского района
75 358
10
Строительства автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Камыстыбас-Аманоткел-Жанакурылыс (21 км) в Аральского района
344 180
11
Реконструкция моста через реку Сырдарья в близи населенного пункта Хан в Аральского района
0
12
Строительства автомобильной дороги районного значения "Кызылжар-Шомишкол" (12 км) в Аральском районе
57 090
13
Строительство улицы А. Сатаева в г. Аральск
10 429,1
14
Строительство улицы А. Жубаниязова в г.Аральск
2250,6
15
Строительство улицы С. Муканова в г. Аральск
8482,8
16
Строительство улицы Ж. Тажимбетова в г.Аральск
4531,7
17
Строительство улицы Толе би г. Аральск
9521
18
Строительство автомобильной дороги по улице Б. Майлина в городе Аральск
8118
19
Строительство автомобильной дороги по улице Г. Мусрепова в городе Аральск
7869,8
20
Строительства автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Бекбауыл (1,2-22,4 км)" в Аральском районе
157661
21
Благоустройство территорий площади "ЖалантосБахадура" в городе Аральск
75000
22
Софинансирование проекта "Строительство электроснабжения линий микрорайона №5 города Аральск"
15704
23
Софинансирование проекта "Освещение улиц Р.Турумбетова, Б.Танирбергенова, Т.Аубакирова, Н.Балапанова и А.Каюпова в городе Аральск Аральского района"

3 020
24
"Қызылорда облысы, Арал қаласы, №4 мөлтек ауданын газбен жабдықтау"
5 000
25
Арал ауданы, Арал қаласы Арал тұз көшесі №54 мекенжайында орналасқан "Арал ауданаралық ауруханасы" ШЖҚ КМК перзентхана қазандығының ғимаратын реконструкциялау
64478,1
26
Арал ауданы Арал қаласы Жеңіс алаңы №9 мекенжайында орналасқан "Арал ауданаралық ауруханасы" ШЖҚ КМК туберкулездік аураханасының қазандығы ғимаратын реконструкциялау
84652,7
27
Арал ауданы, Жақсықылыш кенті, Панфилов тұйық көшесі 8А мекенжайында орналасқан Арал ауданаралық ауруханасы Жақсықылыш дәрігерлік амбулаториясының қазандығын реконструкциялау
53346,9
28
"Арал ауданы Жақсықылыш кентінде электрмен жабдықтау желісін салу" жобасын қоса қаржыландыру
16441,2
29
"Арал ауданы Жақсықылыш кентінен жаңадан ашылатын мөлтек аудандарына су құбыры желісінің құрылысы" жобасын қоса қаржыландыруға
15 092,5
30
"Арал ауданы, Арал қаласы №8 мөлтек ауданына су құбыры желісі құрылысы" жобасын қоса қаржыландыруға
14919,4
31
Арал қаласы №8 мөлтек ауданына электр желісі құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
24750,2

3 020
24
"Строительство газопроводных линии микрорайона №4 города Аральск, Аральского района"
5 000
25
Реконструкция здания котельной родильного дома КГП на ПХВ "Аральская межрайонная больница" расположенного по адресу Аральский район, г. Аральск, улица Арал туз №54
64478,1
26
Реконструкция здания котельной туберкулезной больницы КГП на ПХВ "Аральская межрайонная больница" расположенного по адресу Аральский район г. Аральск, улица Женис аланы №9
84652,7
27
Реконструкция котельной врачебной амбулатории ЖаксыкылышАральской межрайонной больницы, расположенной по адресу Аральский район пос. Жаксыкылыш, пер. Панфилова №8А
53346,9
28
Софинансирование проекта "Строительство сети электроснабжения в кентеЖаксыкылыш Аральского района"
16441,2
29
Софинансирование проекта "Строительство сети водоснабжения нового микрорайона в пос. Жаксыкылыш, Аральского района"
15 092,5
30
Софинансирование проекта "Строительство сети водоснабжения в микрорайоне №8 в г.Аральск, Аральского района"
14919,4
31
Софинансирование проекта "Строительство сети электроснабжения микрорайона №8 в г.Аральск Аральского района"
24750,2