"Арал ауданы Аққұм ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 мамырдағы № 158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 138 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Арал ауданы Аққұм ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 мамырдағы № 158 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6308 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Арал ауданы Аққұм ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентінде:
4-тармақта:
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының ветеринария саласындағы заңнамасында көзделген жағдайларда тиісті аумақта карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу (күшін жою) туралы, карантинді және (немесе) шектеу іс-шараларын белгілеу (алып тастау) туралы шешімдер қабылдауды, сондай-ақ табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялауды, сондай-ақ "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген мерзімдерде олар бойынша ұсынымдар беруді көздейтін атқарушы органдардың, сондай-ақ әкімдердің нормативтік құқықтық актілерінің жобаларын қоспағанда жергілікті қоғамдастықтың өзекті мәселелерін, азаматтардың құқықтарына, бостандықтары мен міндеттеріне қатысты нормативтік құқықтық актілердің жобаларын талқылау;";
оныншы абзац алып тасталсын;
он бірінші абзац алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б.Турахметов

"О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 23 мая 2018 года № 158 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельского округа Аккум Аральского района"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2023 года № 138
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 23 мая 2018 года № 158 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельского округа Аккум Аральского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6307) следующие изменения:
в Регламенте собрания местного сообщества сельского округа Аккум Аральского района, утвержденной указанным решением:
в пункте 4:
в абзац девятый вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
абзац десятый исключить;
абзац одиннадцатый исключается на казахском языке, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов