"2024-2026 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 163 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының кодексінің 75-бабының 2-тармағына және"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 700,6 мың теңге;
салықтық түсімдер–7 562,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -322 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 915 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79 901 мың теңге;
2) шығындар – 89 458,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –0;
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 757,9 мың теңге;

"О бюджете сельского округа Каракум на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 163.
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Респубики Казахстан" и с пунктом 2-7 статьи 6 закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Каракум на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 700,6 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 562,6 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 322 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 915 тысяч тенге;
поступления трансфертов –79 901 тысяч тенге;
2) затраты – 89 458,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -757,9 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
757,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздар өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары– 757,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 21.11.2024 № 300 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихаттың төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2023 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 163 шешіміне 1-қосымша
Қарақұм ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті

6) финансирование дефицита (использование профицита) – 757,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 757,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21.11.2024 № 300 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "26" декабря 2023 года № 163
Бюджет сельского округа Каракум на 2024 год