"2024-2026 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 163 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының кодексінің 75-бабының 2-тармағына және"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–87851мың теңге;
салықтық түсімдер–7579мың теңге;
салықтық емес түсімдер- 322 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 мың теңге;
трансферттер түсімі–79 901 мың теңге;
2) шығындар–88 608,9 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –0;
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

"О бюджете сельского округа Каракум на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 163.
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Респубики Казахстан" и с пунктом 2-7 статьи 6 закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Каракум на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –87 851тысячтенге;
налоговые поступления –7579 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 322 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала– 49тысяч тенге;
поступления трансфертов –79901 тысяч тенге;
2) затраты –88608,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты –0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0;
приобретение финансовых активов –0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;

5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 757,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –757,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздар өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 757,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 205 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихаттың төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2023 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 163 шешіміне 1-қосымша
Қарақұм ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті

5) дефицит (профицит)бюджета – - 757,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) –757,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 757,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2024 № 205 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "26" декабря 2023 года № 163
Бюджет сельского округа Каракум на 2024 год