"2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 337 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 28 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 желтоқсандағы № 337 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде №176760 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 789085 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 199059 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 750 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29450 мың теңге;
трансферттер түсімі – 559826 мың теңге;
2) шығындар – 813914,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24829,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24829,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24829,9 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 337 "О бюджете поселка Айтеке би на 2023-2025 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 28. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординская область, Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 337 "О бюджете поселка Айтеке би на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176760) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 789085 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 199059 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 750 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 559826 тысяч тенге;
2) затраты – 813914,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24829,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24829,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 24829,9 тысяч тенге.".

2. Аталған шешімнің 1, 5 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 3 – қосымшасына сәйкес аталған шешім 6 – қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 28 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 337 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложении 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложением 1, 2 к настоящему решению.
4. Дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2032 года № 28
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 337
Бюджет на 2023 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма, тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

119 068
1
Әйтеке би кентінің шет аймақтарын күл қоқыстан тазарту жұмыстарына
8 773
2
Әйтеке би кенті, Қ.Ерімбет көшесіндегі№ 84 мекен жайдағы көп қабатты тұрғын үйлердің ауласын абаттандыру
4 335,1
3
Қобыланды батыр көшесі № 19 көп қабатты тұрғын үйдің ауласын абаттандыру
4 323,9
4
Үлкен ГНОМ насос сатып алу (2- дана)
3 600
5
Ауыз су көру құдықтарын жол деңгейіне дейін көтеру жұмысы
691
6
Қ.Сатбаев көшесіне түнгі жарықшамдар орнату (0,600 км)
2 877
7
Р.Бағланова көшесіне жаяу жүргіншілер жолын салу (Әйтеке би –Төле би көшесі аралық -0,490 км)
3 968
8
Қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттеріне баспасөз беттеріне материалдар жариялау қызметіне
800
9
Әйтеке би кентіне 4 дана трансформатор қондырғысын сатып алуға
23 000
10
Әйтеке би кенті аумағында өтетін мәдени шараларға қажетті шатыр (шатер) топтамасын сатып алуға
12 000
11
Кент көшелері жарықшамдарына (марка "Керемет" 90 Вт) 220 дана светильник орнату жұмыстарына
16 087
12
М.Шоқай көшесіне көше жарығын орнатуға жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оң қорытынды алуға сүйемелдеу
1 381
13
Төле би көшесіне көше жарығын орнатуға жобалық- сметалық құжаттамасын әзірлеу және оң қорытынды алуға сүйемелдеу.
1 119
14
В.Счастнов-Желтоқсан көшесі бойындағы 2 қабатты көп пәтерлі тұрғын үйлер ауласын абаттандыру (Тротуар жолы 1081 метр) жұмыстарына
10 743
15
5 қабатты тұрғын үйлер ауласын абаттандыру (тротуар 345 м) 1060 м2 жұмыстарына
9 750
16
"Рәміздер" алаңы және "Жалаңтөс батыр" ескерткіші алаңын абаттандыру (жоңышқа, тал егу)
5 000
17
Аялдама орнату жұмысы (6 дана)
4 166
18
Әйтеке би кенті көшелерін безендіру жұмыстарына
5 000
19
Әйтеке би кенті әкімінің аппаратына 1 бірлік жүргізуші штаты берілуіне байланысты еңбекақы қорына

119 068
1
На работы по очистке окраин поселка Айтеке би от золоотвала
8 773
2
Благоустройство дворов многоэтажных жилых домов по адресу: поселок Айтеке би, улица К. Еримбета № 84
4 335,1
3
Благоустройство двора многоэтажного жилого дома № 19 по улице Кобыланды батыра
4 323,9
4
Приобретение насос большой ГНОМ (2 шт.)
3 600
5
Работа по подъему смотровых колодцев питьевой воды до уровня дороги
691
6
Установка ночных светильников на улице К. Сатбаева (0,600 км)
2 877
7
Строительство пешеходного перехода по улице Р. Баглановой (расстояние между улицами Айтеке би –Толе би-0,490 км)
3 968
8
К деятельности по опубликованию материалов на страницах печати в бюджеты городов, поселков, сельских округов
800
9
На приобретение трансформаторной установки в п. Айтеке би 4 шт.
23 000
10
На приобретение пакета палаток (шатер), необходимых для проведения культурных мероприятий на территории поселка Айтеке би
12 000
11
На работы по установке светильников на улицы поселка (марка "Керемет" 90 Вт) 220 шт.
16 087
12
Разработка проектно-сметной документации на установку уличного освещения по ул. М. Шокая и сопровождение получения положительного заключения
1 381
13
Разработка проектно-сметной документации на установку уличного освещения на улице Толе би и сопровождение получения положительного заключения
1 119
14
На работы по благоустройству дворов 2-х этажных многоквартирных жилых домов по ул. В. Счастливова-Желтоксан (тротуарная дорожка 1081 метр)
10 743
15
Благоустройство двора 5-ти этажных жилых домов (тротуар 345 м) на работы 1060 м2
9 750
16
Благоустройство площади "Рәміздер алаңы" и "площади памятника Жалантос батыр" (посев люцерны, ивы)
5 000
17
Работа по установке остановок (6 шт.)
4 166
18
На работы по оформлению улиц поселка Айтеке би
5 000
19
В фонд оплаты труда в связи с передачей 1 единицы водителя в аппарат акима кента Айтеке би

1 454
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№28 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№337 шешіміне 6-қосымша
Әйтеке би кенті бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
Әйтеке би кенті
519,9
Барлығы:
519,9

1 454
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 28
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 337
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (не использованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов в 2022 году, выделенной из районного бюджета бюджету поселка Айтеке би
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
Поселок Айтеке би
519,9
Всего:
519,9