Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 347 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 38 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 347 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176505 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98687 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2766 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 530 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 95191 мың теңге;
2) шығындар – 98987,2 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -300,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 300,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 300,2 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Коларык на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 347
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 38
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Коларык на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 347 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176505) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Коларык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 98687 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2766 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 530 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тенге;
поступления трансфертов – 95191 тысяч тенге;
2) затраты – 98987,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -300,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300,2 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 300,2 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3. Осы шешімнің 2, 3-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешім 4, 5-қосымшалармен толықтырылсын;
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 38 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 347 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложением 4, 5 согласно приложению 2, 3 к настоящему решению
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 38
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 347
Бюджет на 2023 год сельского округа Коларык
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

15 138
1
"Көларық ауылдық округі әкімінің аппараты" КММ-сіне еңбекақы қорына қосымша
329
2
Ақтан батыр ауылы, Әзілхан Ишан көшесіне (0,53 км) түнгі жарық шамдарын орнату жұмыстарына
5 319
3
Ақтан батыр ауылының Б.Машенов (0,5 км) көшесіне орташа жол жөндеу жұмыстарына (қиыршық тас)
8 093
4
Аяқ су айдау үшін дизелдік насосқа сұйық отын сатып алуға қосымша
1 197
5
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне

15 138
1
Дополнителтно в фонд оплаты труда КГУ "Аппарат акима сельского округа Коларык"
329
2
На работы по установке ночных светильников на улице Азильхана Ишана (0,53 км) в село Актан батыр
5 319
3
На средний ремонт автомобильний дороги улицы Б. Машенова (0,5 км) в село Актан батыр (щебень)
8 093
4
На приобретению жидкого топлива для дизельного насоса для перекачки воды
1 197
5
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"

200
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 38 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 347 шешіміне 5-қосымша
Көларық ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы, мың теңге
1
Көларық ауылдық округі
0,2

200
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 38
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 347
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Коларык
Наименование
Всего,
тысяч тенге
1
Сельский округ Коларык
0,2