Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 348 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 39 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 348 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 177180 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105561 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге.
трансферттер түсімі – 101824,0 мың теңге;
2) шығындар – 105575,3 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығынқаржыландыру (профициттіпайдалану) – 14,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14,3 мың теңге.

О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кумжиек на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 348
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 39
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кумжиек на на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 348 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177180) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кумжиек на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 105561 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3486 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 51 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 101824 тысяч тенге;
2) затраты – 105575,3 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 14,3 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 5-қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 39 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 348 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложением 5 согласно приложению 3 к настоящему решению
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 39
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 348
Бюджет на 2023 год сельского округа Кумжиек
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

14 362
1
Әкім аппараты теңгеріміндегі 2012 жылы алынған ВАЗ 21214 (Нива) қызметтік автокөлігінің тозығы жетуіне байланысты жаңа автокөлік сатып алуға
8 982
2
Құмжиек ауылдық округі, Қ. Пірімов ауылы, орталық саябақта орналасқан спорт алаңының жасанды төсеніш қабатын ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2 052
3
Құмжиек ауылдық округі,Қ.Пірімов ауылы,Ғ.Мұратбаев №46 қызметтік тұрғын үйді ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2 700
4
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
5
Аяқ су айдау үшін дизелдік насосқа сұйық отын сатып алуға қосымша
428
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 39 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 348 шешіміне 5-қосымша
Құмжиек ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
Республикалық бюджет қаржысы есебінен
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Құмжиек ауылдық округі
14,3
7,6
3,3
3,4

14 362
1
На приобретение нового автомобиля в связи с износом служебного автомобиля ВАЗ 21214 (Нива), приобретенного в 2012 году на балансе аппарата акима
8 982
2
На текущий ремонт искусственного газона спортивной площадки, расположенной в центральном парке, сельского округаКумжиек, село К. Примова
2 052
3
Текущий ремонт служебного жилого дома №46 ул Г.Муратбаева аула К.Пиримова Кумжиекского сельского округа
2 700
4
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
5
Дополнительно к приобретению жидкого топлива для дизельного насоса для перекачки воды
428
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 39
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 348
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Кумжиек
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет трансфертов из республиканского бюджета
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Сельский округ Кумжиек
14,3
7,6
3,3
3,4