Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 351 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 42 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 351 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде №176841 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111734 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3813 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 107721 мың теңге;
2) шығындар – 112712,2 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -978,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 978,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 978,2 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Майлыбас на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 351
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 42. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Майлыбас на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 351 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176841) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Майлыбас на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 111734 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3813 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107721 тысяч тенге;
2) затраты – 112712,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -978,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 978,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 978,2 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 5-қосымшамен толықтырылсын
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 42 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 351 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложением 5 согласно приложению 3 к настоящему решению
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 42
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 351
Бюджет на 2023 год сельского округа Майлыбас
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

23 762
1
Әкім аппаратының байланыс қызметіне, оның ішінде бөгде сайттарға тосқауыл болатын интернет желісін орнатуға
376
2
Майлыбас ауылдық округі, Ақсуат ауылы, Тәуелсіздік көшесінде орналасқан спорт алаңының жасанды төсеніш қабатын ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2 629
3
Ақсуат ауылының электр желілерін қайта жаңғырту жұмыстарының ЖСҚ-н әзірлеуге
1 025
4
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
5
Ақсуат елді мекендерін аяқ сумен қамтамасыз ету үшін қосымша сұйық отын нарықтағы бағасы 450 теңге болуына сәйкес қосымша 8 тоннаға сатып алуға
2 970
6
Майлыбас ауылдық округі, Байқожа станциясындағы Ж. Байділдаев көшесін жарықтандыру жұмыстарына
15 000
7
Ақсуат ауылындағы әуе электр желілерімен 92 дана бағандары және 3 дана КТПН 250 квт трансформатор қондырғылары үшін табысталатын жер учаскелеріне жерге орналастыру жұмыстары мен сәйкестендіру құжатын рәсімдеуге
1 562
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 42 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 351 шешіміне 5-қосымша
Майлыбас ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
ҚР Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен
Республикалық бюджет қаржысы есебінен
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Майлыбас ауылдық округі
3,2
0,1
0,4
0,2
2,5

23 762
1
На установку сети интернет связи аппарата акима, блокирующей сторонние сайты
376
2
На текущий ремонт искусственного покрытия спортивной площадки, расположенной по улице Тауелсиздик, село Аксуат, сельского округа Майлыбас
2 629
3
На разработку ПСД работ по реконструкции электрических сетей села Аксуат
1 025
4
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
5
На приобретение жидкого топливо для водоснабжения населенных пунктов Аксуат дополнительно закупить за 8 тонн в соответствии с рыночной ценой
2 970
6
На работы по освещению улицы Ж. Байдильдаева на станции Байкожа майлыбасского сельского округа
15 000
7
На землеустроительные работы и оформление идентификационного документа на земельные участки, передаваемые воздушными электрическими сетями в селе Аксуат для трансформаторных установок мощностью 92 штуки и КТПН 250 квт в количестве 3 шт.
1 562
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 42
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 351
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Майлыбас
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет гарантированных трансфертов из Национального фонда РК
За счет трансфертов из республиканского бюджета
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Сельский округ Майлыбас
3,2
0,1
0,4
0,2
2,5