Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 357 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 48 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 357 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176799 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77252 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3231 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 73821 мың теңге;
2) шығындар – 77592,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -340,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 340,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 340,1 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Шакен на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 357
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 48
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Шакен на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 357 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176799) следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Шакен на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 77252 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3231 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73821 тысяч тенге;
2) затраты – 77592,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -340,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 340,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 340,1 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 6-қосымшамен толықтырылсын
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 48 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 357 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1, 5 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 48
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 357
Бюджет на 2023 год сельского округа Шакен
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

4 816
1
Шәкен ауылындағы артезияндық скважинаға электр желісін тарту және модульді насос орнату жұмыстарының ЖСҚ-н әзірлеуге
266
2
Шәкен ауылына КТПН-160/10-0,4 кВ У1 маркалы трансформаторын сатып алуға
4 350
3
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне

4 816
1
На разработку ПСД работ "По прокладке электрической сети и на установку модульного насоса в артезианскую скважину в селе Шакен"
266
2
На приобретение трансформатора марки КТПН-160/10-0,4 кВ У1 в село Шакен
4 350
3
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"

200
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 48 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 357 шешіміне 6-қосымша
Шәкен ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Атауы
Барлығы,мың теңге
1
Шәкен ауылдық округі
0,1

200
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" мая 2023 года № 48
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 57
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Шакен
Наименование
Всего, тысяч тенге
1
Сельский округ Шакен
0,1