Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 347 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 63 шешімі
Қызылорда облысы, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 337 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде №176760 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 849861,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 235059 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 750 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 59262 мың теңге;
трансферттер түсімі – 554790,9 мың теңге;
2) шығындар – 874691,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24829,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24829,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение от 23 декабря 2022 года № 337 Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би 2023-2025 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 сентября 2023 года № 63
Кызылординская область, Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 337 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176760) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 849861,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 235059 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 750 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59262 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 554790,9 тысяч тенге;
2) затраты – 874691,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24829,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24829,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24829,9 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1, 5 – қосымшаcы осы шешімнің 1, 2 – қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "05" қыркүйектегі
№ 63 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 337 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 24829,9 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" сентября 2023 года № 63
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 337
Бюджет на 2023 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма, тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

5000
18
Аудандық мәдениет Орталығының теңгеріміндегі "Жеңіс" саябағы Әйтеке би кенті әкімінің аппаратына қарасты Әйтеке би кенттік мәдениет Үйіне берілуіне байланысты "Жеңіс" саябағын күтіп ұстауға қаралған 7 бірлік бағбан штатын ауыстыруға
3492
19
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына жалға берілетін жаңа пәтерлер орналасқан көшелерге жарықтандыруға қажетті материалдар сатып алуға
3800
20
Әйтеке би кенті әкімінің аппаратының 1 бірлік жүргізуші штатының еңбекақы қорына
1454

5000
18
В связи с передачей парка "Женис", находящегося на балансе районного центра культуры, в дом культуры поселка Айтеке би, подведомственный аппарату акима поселка Айтеке би, на замену 7 единиц штата садовода, предусмотренных на содержание парка " Женис
3492
19
На приобретение необходимых материалов для освещения улиц, расположенных в новых квартирах, предоставляемых в аренду социально уязвимым слоям населения
3800
20
На аппарата акима поселка Айтеке би в фонд оплата труда 1 штата водителя
1454