"Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 338 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 64 шешімі
Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 338 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде №176269 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 274310,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35691 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6395 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 231732,5 мың теңге;
2) шығындар – 278057,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3746,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3746,7 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинск на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 338
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 сентября 2023 года № 64
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинск на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 338 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176269) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 274310,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35691 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 492 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 6395 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 231732,5 тысяч тенге;
2) затраты – 278057,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3746,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3746,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3746,7 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "05" қыркүйектегі
№ 000 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 338 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств –3746,7 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" сентября 2023 года № 64
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2023 года № 338
Бюджет на 2023 год города Казалинск
Категория
Сумма, тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы