Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 345 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 105 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 345 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176786 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76188 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2038 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 74150 мың теңге;
2) шығындар – 76418 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -230мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 230 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 230 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнения в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Бозколь на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 345
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2023 года № 105. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Бозколь на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 345 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176786) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бозколь на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 76188 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2038 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 74150 тысяч тенге;
2) затраты – 76418 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -230 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 230 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 230 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 2 - қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 6 - қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "17" қарашадағы
№ 105 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 345 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "17" ноября 2023 года № 105
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 345
Бюджет на 2023 год сельского округа Бозколь
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование