2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 128 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15125635,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2471172 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40867 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 12613596,4 мың теңге;
2) шығындар – 16953096,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 387733 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 605488 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 217755 мың теңге;

О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2023 года № 128.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 15125635,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2471172 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40867 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 12613596,4 тысяч тенге;
2) затраты – 16953096,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 387733 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 605488 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 217755 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2215193,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2215193,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2286430,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 217755 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 146518,5 мың теңге.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2215193,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2215193,7 тысяч тенге;
поступление займов – 2286430,2 тысяч тенге;
погашение займов – 217755 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 146518,5 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 28.10.2024 № 299 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 28.10.2024 № 299 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Определить на 2024 год нормативы распределения доходов с районного бюджета в областной бюджет в нижеследующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;

62817
66352
66352
Барлығы
2207835
2389780
2389780
4. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге;
2) санаторлы-курорттық емделу қызметін алатын мүгедектігі бар адамдарға ілесіп жүрушілердің шығындарын өтеу үшін әлеуметтік көмекке;

62817
66352
66352
Всего
2207835
2389780
2389780
4. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год распределение целевых текущих трансфертов бюджету района определяется на основании постановления акимата Казалинского района для нижеследующих:
1) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям;
2) на оказание социальной помощи для возмещения затраты сопровождающего лица, лицам с инвалидностью получающим услуги санаторно-курортного лечения;

3) облыс тұрғындары арасында діни ағартушылық жұмыстарын жүргізу әлеуметтік жобасын іске асыруға;
4) ауылдық елді мекендердің дамыту және салу схемаларына түзетулер енгізу, егжей-тегжейлі жоспарлау жобасын әзірлеуге;
5) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
6) абаттандыруға.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 217 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
2) газ жабдықтау жүйесін дамытуға;
3) мәдениет объектілерін дамытуға;
4) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
5) сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
6) кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шаралары шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
7) мемлекеттік органдардың объектілерін дамытуға;
8) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 20.02.2024 № 181 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.07.2024 № 260 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 28.10.2024 № 299 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
2) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға;
3) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға.
7. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
2) 2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;

3) на реализацию социального проекта проведение религиозно-просветительской работы среди населения области;
4) на внесение корректировки в схемы развития и строительства сельских населенных пунктов, на разработку проекта детальной планировки;
5) на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
6) на благоустройство.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 15.04.2024 № 217 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год распределение на целевых трансфертов на развитие бюджету района определяется на основании постановления акимата Казалинского района для нижеследующих:
1) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах;
2) на развитие системы газоснабжения;
3) на развитие объектов культуры;
4) на развитие транспортной инфраструктуры;
5) на развитие системы водоснабжения и водоотведения.
6) на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках мер государственной поддержки субъектов предпринимательства;
7) на развитие объектов государственных органов;
8) на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 20.02.2024 № 181 (вводится в действие с 01.01.2024); от 29.07.2024 № 260 (вводится в действие с 01.01.2024); от 28.10.2024 № 299 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год распределение целевых текущих трансфертов бюджету района за счет средств республиканского бюджета определяется на основании постановления акимата Казалинского района для нижеследующих:
1) на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
2) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
3) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий.
7. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год распределение целевых трансфертов на развитие бюджету района за счет средств республиканского бюджета определяется на основании постановления акимата Казалинского района для нижеследующих:
1) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах;
2) на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы;

3) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
4) газ жабдықтау жүйесін дамытуға;
5) Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға.
8. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей несие қаралғаны ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
9. Қала, кент және ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджет есебінен 2024 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындары;
2) әлеуметтiк көмек;
3) мәдениет саласы;

3) на Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4) на развитие системы газоснабжения;
5) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
8. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год в бюджет района за счет средств республиканского бюджета предусмотрены следующие кредиты:
1) на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
9. Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам города, кента и сельских округов на 2024 год за счет средств районного бюджета определяется на основании постановления акимата района:
1) расходы по обеспечению деятельности аппарата акима;
2) социальную помощь;
3) сферу культуры;

4) жарықтандыруға, санитарияға, абаттандыруға;
5) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге.
10. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 39493 мың теңге көлемінде бекітілсін.
11. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "20" желтоқсандағы
№ 128 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет

4) на освещение, на санитарию, на благоустройство;
5) на средний ремонт транспортной инфраструктуры.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в размере 39493 тысяч тенге.
11. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития и формирования уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2024 год согласно приложения 4.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. АЛИШ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 20 декабря 2023 года № 128
Районный бюджет на 2024 год

1265686
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
70499
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектігі бар адамдарді жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
127
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60549
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
222
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
104533
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
133
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9010
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
150698
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
573863
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
65807
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145390
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
507
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
36783
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
47465
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
448
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
448
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2591702,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
435999
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
1448
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру

1265686
005
Государственная адресная социальная помощь
70499
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и лиц с инвалидностью войны
127
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60549
006
Оказание жилищной помощи
222
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
104533
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
133
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9010
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
150698
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
573863
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
65807
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
145390
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
507
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
36783
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
47465
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
448
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
448
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2591702,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
435999
015
Освещение улиц в населенных пунктах
1448
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
30181
001
Дене тәрбиесі, спорт және туризм саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
29346
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
733
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
102
821
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қоғамдық даму бөлімі
190265,6
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102041,6
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
80233
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6338
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1653
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2551484,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
312457
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
312457
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2239027,3
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
2239027,3
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
191035
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
191035
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104219
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1962
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2957
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
81897
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
158858,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
158858,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82706
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
74869,5
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1283
12
Көлiк және коммуникация
450571,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
450571,4
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту

804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
30181
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры, спорта и туризма
29346
003
Капитальные расходы государственного органа
733
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102
821
Отдел общественного развития района (города областного значения)
190265,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
102041,6
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
80233
006
Капитальные расходы государственного органа
6338
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1653
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2551484,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
312457
036
Развитие газотранспортной системы
312457
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2239027,3
036
Развитие газотранспортной системы
2239027,3
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
191035
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
191035
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
104219
003
Капитальные расходы государственного органа
1962
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2957
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
81897
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
158858,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
158858,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
82706
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
74869,5
015
Капитальные расходы государственного органа
1283
12
Транспорт и коммуникации
450571,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
450571,4
022
Развитие транспортной инфраструктуры

010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
055
Кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шаралары шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
085
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
026
Кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шаралары шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
062
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
064
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
055
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"