Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 353 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 146 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 353 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 176830 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91238,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 115 мың теңге.
трансферттер түсімі – 88932,6 мың теңге;
2) шығындар – 91412,8 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -174,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттіпайдалану)– 174,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Оркендеу на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 353
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 146
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Оркендеу на2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 353 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176830) следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Оркендеу на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 91238,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2160 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 115 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 88932,6 тысяч тенге;
2) затраты – 91412,8 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -174,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 174,2 тысяч тенге
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 174,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшалары осы шешімнің 1 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 146 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 353 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 174,2 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 к настоящему решению;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 146
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 353
Бюджет на 2023 год сельского округа Оркендеу
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование