Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 355 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 148 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 355 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімінде № 177174 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108987 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1863 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0.
трансферттер түсімі – 107085 мың теңге;
2) шығындар – 109327 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -340 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттіпайдалану) – 340 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 340 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сарыколь на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 355
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 148
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сарыколь 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 355 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 77174) следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сарыколь на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 108987 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1863 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0.
поступления трансфертов – 107085 тысяч тенге;
2) затраты – 109327 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -340 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 340 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 340 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшалары осы шешімнің 1 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 148 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 355 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 148
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 355
Бюджет на 2023 год сельского округа Сарыколь
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование