2024-2026 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 153 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65315 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4338 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60777 мың теңге;
2) шығындар – 66957,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1642,4мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1642,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете сельского округа Акжона на 2024-2026 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 153.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акжона на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 65315 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4338 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60777 тысяч тенге;
2) затраты – 66957,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1642,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1642,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1642,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.05.2024 № 232 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 153 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 1642,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.05.2024 № 232 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 153
Бюджет на 2024 год сельского округа Акжона