2024-2026 жылдарға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 167 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104041 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4802 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98992 мың теңге;
2) шығындар – 105103 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1062 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1062 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1062 мың теңге.

О бюджете сельского округа Оркендеу на 2024-2026 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 167.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Оркендеу на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 104041 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4802 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98992 тысяч тенге;
2) затраты – 105103 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1062 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1062 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1062 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 06.05.2024 № 246 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте Өркендеу ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 167 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 06.05.2024 № 246 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить в районном бюджете на 2024 год целевые трансферты бюджету сельского округа Оркендеу за счет средств районного бюджета согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 167
Бюджет на 2024 год сельского округа Оркендеу

3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 167 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Өркендеу ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 206 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Ағымдағынысаналытрансферттер
3008,0
1
Жылуан-2 каналының жер учаскесінің сәйкестендіру құжаттарын рәсімдеуге
544
2
Өркендеу елді мекені үй іргелік сумен қамтамасыз ету үшін суды насоспен айдау үшін қажетті сұйық отын (солярка) 1 тонна сатып алуға
450
3
Жанкент елді мекеніндегі Жанкент көшесіне (1 км) автомобиль жолына күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ-н әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізуге
2014
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 167 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Өркендеу ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджет есебінен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 206 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трасферттер
181
1
Өркендеу ауылдық округі әкімінің аппаратынаАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
118
2
Жанкент ауылдық мәдениет үйінеАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
63

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 167
Целевые трансферты из районного бюджета на 2024 год бюджету сельского округа Оркендеу за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 206 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
3008
1
На оформление идентификационных документов земельного участка канала Жылуан-2
544
2
На приобретение 1 тонны жидкого топлива (солярка), необходимого для перекачки воды насосом для придомового водоснабжения населенного пункта Оркендеу
450
3
На разработку ПСД и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт автомобильной дороги по улице Жанкент (1 км) в населенном пункте Жанкент
2014
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 167
Целевые трансферты бюджету Оркендеуского сельского округа на 2024 год за счет средств республиканского бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.03.2024 № 206 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
181
1
Трансферты аппарату акима Оркендинского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
118
2
Трансферты Жанкентскому сельскому Дому культуры на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
63