Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Майдакөл ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 16 тамыздағы № 22 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Майдакөл ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Майдакөл ауылдық округінің Бекарыстан би ауылындағы М.Ізмағанбетова тұйық көшесін Жетес Ешниязовтың есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ. Құрманбаев

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Майдакол Казалинского района Кызылординской области от 16 августа 2023 года № 22
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения жителей сельского округа Майдакол и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 августа 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок М.Измаганбетова села Бекарыстан би сельского округа Майдакол именем Жетес Ешниязов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К.Курманбаев