Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 249 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 6 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 249 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 467 923,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 699 965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 693 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 705 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 740 560,7 мың теңге;
2) шығындар – 12 951 417,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 138 782 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 284 625 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 145 843 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -622 275,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 622 275,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 284 625 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 145 843 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 483 493,5 мың теңге.".
Жаңа мазмұндағы 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6 тармақтармен толықтырылсын:
"9-1. 2022 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 54 970,5 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
9-2. 2022 жылы Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 25 245,7 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
9-3. 2022 жылы облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 26,4 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
9-4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) 34 214,3 мың теңге нысаналы даму трансферттері облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
9-5. Жергілікті атқарушы органның шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) 740,5 мың теңге нысаналы даму трансферттері облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 249 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2023 года № 6. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 249 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 467 923,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 699 965 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 693 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 705 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 740 560,7 тысяч тенге;
2) затраты – 12 951 417,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 138 782 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 284 625 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 145 843 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -622 275,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 622 275,5 тысяч тенге;
поступление займов – 284 625 тысяч тенге;
погашение займов – 145 843 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 483 493,5 тысяч тенге.".
Дополнить пунктами 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6 нового содержания:
"9-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2022 году в областной бюджет в сумме 54 970,5 тысяч тенге.
9-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из Национального фонда Республики Казахстан в 2022 году в областной бюджет в сумме 25 245,7 тысяч тенге.
9-3. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2022 году в областной бюджет в сумме 26,4 тысяч тенге.
9-4. Предусмотреть возврат в областной бюджет целевых трансфертов на развитие, выделенных в прошлом финансовом году, неиспользованных (недоиспользованных) в полном объеме, разрешенных к использованию по решению Правительства Республики Казахстан в сумме 34 214,3 тысяч тенге.
9-5. Предусмотреть возврат в областной бюджет целевых трансфертов на развитие, выделенных в прошлом финансовом году, неиспользованных (недоиспользованных) в полном объеме, разрешенных к использованию по решению местного исполнительного органа в сумме 740,5 тысяч тенге.

9-6. Осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес 2022 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен, 2022 жылы Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан және облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 195 545 мың теңгені 2023 жылы пайдалансын (толық пайдалансын).".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Көрсетілген шешім осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.

9-6. За счет остатков бюджетных средств 2022 года использовать (доиспользовать) в 2023 году неиспользованные (недоиспользованные) 195 545 тысяч тенге целевых трансфертов на развитие, выделенных из Национального фонда Республики Казахстан и областного бюджета в 2022 году согласно приложению 6 настоящего решения.".
Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
Указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 4 к настоящему решению.

8523,6
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8523,6
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
1451196,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1139273,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54996,4
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
848299,3
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
233477,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
132519,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106469,4
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
26049,7
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
46917
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46917
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
132487
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
132487
02
Қорғаныс
22108
1
Әскери мұқтаждар
20003
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20003
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20003
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2105
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2105
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
649
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1456
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3534
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
3534
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3534
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3534
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

8523,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
8523,6
9
Прочие государственные услуги общего характера
1451196,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1139273,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
54996,4
013
Капитальные расходы государственного органа
2500
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
848299,3
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
233477,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
132519,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
106469,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
26049,7
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
46917
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
46917
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
132487
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
132487
02
Оборона
22108
1
Военные нужды
20003
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20003
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20003
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2105
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2105
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
649
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1456
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3534
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
3534
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3534
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3534
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

4117570
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
871257,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
871257,5
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
871257,5
2
Әлеуметтiк көмек
3195271,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3195271,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1926644
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
39827
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
256947
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
15579
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
111615,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
240812
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
428976
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
174871
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
51041
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
51041
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4007
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
30336
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16284
062
Біліктілік жүйесін дамыту
414
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2731942,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1408257
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29138
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
7025
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2113
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
20000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1379119
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

4117570
1
Социальное обеспечение
871257,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
871257,5
010
Государственная адресная социальная помощь
871257,5
2
Социальная помощь
3195271,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3195271,5
004
Программа занятости
1926644
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
39827
007
Оказание жилищной помощи
256947
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
15579
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
111615,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
240812
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
428976
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
174871
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
51041
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
51041
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4007
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
30336
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
16284
062
Развитие системы квалификаций
414
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2731942,1
1
Жилищное хозяйство
1408257
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29138
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
7025
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2113
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
20000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1379119
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

45000
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
45000
13
Басқалар
723608
9
Басқалар
723608
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
93154
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
93154
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
47694
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
9292
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
38402
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
582760
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
582760
14
Борышқа қызмет көрсету
8417
1
Борышқа қызмет көрсету
8417
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8417
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
8417
15
Трансферттер
1159266,4
1
Трансферттер
1159266,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1159266,4
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
54996,9
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
11934
038
Субвенциялар
1032135
053
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
740,5
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
59460
3. Таза бюджеттік кредиттеу
138782
Бюджеттік кредиттер
284625
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
284625
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
284625
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі

45000
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
45000
13
Прочие
723608
9
Прочие
723608
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
93154
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
93154
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
47694
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
9292
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
38402
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
582760
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
582760
14
Обслуживание долга
8417
1
Обслуживание долга
8417
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8417
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
8417
15
Трансферты
1159266,4
1
Трансферты
1159266,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1159266,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
54996,9
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
11934
038
Субвенции
1032135
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
740,5
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
59460
3.Чистое бюджетное кредитование
138782
Бюджетные кредиты
284625
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
284625
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
284625
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)

180 584
6
"Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Сыртқы сумен жабдықтау және кәріз желілері"
6 833,4
7
"Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Газбен жабдықтау желілері"
2 790,3
8
"Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Электрмен жабдықтау желілері"
2 491,5
9
"Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Жылумен жабдықтау желілері"
21 811,3
10
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Төретам елді мекенінде тартылатын газ құбыры мен орам ішіндегі газ тарату желілерін салу" жобасын қоса қаржыландыру
55 555
11
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Ақай елді мекенінде тартылатын газ құбыры мен орамішілік газ тарату желілерін салу" жобасын қоса қаржыландыру
44 444
12
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі дене шынықтыру – сауықтыру кешенінің жылу жүйесін сұйық отыннан газға ауыстыру жұмыстары
56 675
13
"Қармақшы ауданы Көмекбаев ауылындағы №18 "Қуаныш" бөбектер бақшасы КМҚК қазандық ғимаратын салу"
30 886
14
"Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі №27 орта мектептің жылу қазандығын газ отынына қайта жабдықтау" жобасының ЖСҚ әзірлеу
1 379
15
"Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі №27 орта мектептің жылу қазандығын газ отынына қайта жабдықтау" жобасын сараптамадан өткізу
220
16
"Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі №121 орта мектептің жылу қазандығын газ отынына қайта жабдықтау" жобасының ЖСҚ әзірлеу
1 379
17
"Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі №121 орта мектептің жылу қазандығын газ отынына қайта жабдықтау" жобасын сараптамадан өткізу
220
Барлығы:
2 451 889,9
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "28" сәуірдегі
№ 6 шешіміне 3-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 249 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет және Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
482 716
Республикалық бюджет есебінен:
2 716
1
Spina bifida диагнозымен ауыратын балаларға бір реттік пайдалану үшін катетерлермен қамтамасыз етуге
2 716
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан:
480 000
2
халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
480 000
Нысаналы даму трансферттер, оның ішінде:
2 228 469
Республикалық бюджет есебінен:
1 000 000
1
Байқоңыр қаласындағы сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау
1 000 000
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан:

180 584
6
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Науржные сети водоснабжения и канализации.
6 833,4
7
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Сети газоснабжения.
2 790,3
8
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Сети электроснабжения.
2 491,5
9
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Сети теплоснабжения.
21 811,3
10
Софинансирование проекта "Строительство подводящего газопровода и внутриквартальных газораспределительных сетей в н.п. Торетам Кармакшинского района Кызылординской области"
55 555
11
Софинансирование проекта "Строительство подводящего газопровода и внутриквартальных газораспределительных сетей в населенном пункте Акай Кармакшинского района Кызылординской области"
44 444
12
"Перевод системы отопления на газовое топливо здания физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Жосалы Кармакшинского района"
56 675
13
"Строительство здания котельной КГКП ясли-сад №18 "Куаныш" в селе Комекбаев Кармакшинского района"
30 886
14
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Переоборудование под газовое топливо котельной средней школы №27 в поселке Жосалы Кармакшинского района"
1 379
15
Проведение экспертизы проекта "Переоборудование под газовое топливо котельной средней школы №27 в поселке Жосалы Кармакшинского района"
220
16
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Переоборудование под газовое топливо котельной средней школы №121 в поселке Жосалы Кармакшинского района"
1 379
17
Проведение экспертизы проекта "Переоборудование под газовое топливокотельной средней школы №121 в поселке Жосалы Кармакшинского района"
220
Всего:
2 451 889,9
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "28" апреля 2023 года № 6
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 249
Целевые трансферты в районный бюджет на 2023 год, выделенные за счет республиканского бюджета и Национального фонда Республии Казахстан
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты, в том числе:
482 716
За счет республиканского бюджета:
2 716
1
на обеспечение катетерами одноразового использования для детей с диагнозом Spina bifida
2 716
Из Национального фонда Республики Казахстан:
480 000
2
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
480 000
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
2 228 469
За счет республиканского бюджета:
1 000 000
1
Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения в городе Байконыр
1 000 000
Из Национального фонда Республики Казахстан: