Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 257 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 48 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 257 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153 315,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 508 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 145 749,5 мың теңге;
2) шығындар – 157 125,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 809,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 809,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджеттің қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 809,7 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 257 "О бюджете сельского округа Актобе на 2023-2025 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12 мая 2023 года № 48
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 257 "О бюджете сельского округа Актобе на 2023-2025 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Актобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 153 315,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 508 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 33 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 145 749,5 тысяч тенге;
2) затраты – 157 125,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 809,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 809,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 809,7 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.