Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 250 "2023-2025 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 61 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 250 "2023-2025 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 026 114,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 81 042 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 898 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 934 042,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 030 052,2 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Жосалы на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 250
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16 августа 2023 года № 61
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 250 "О бюджете поселка Жосалы на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2), пункта-1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 026 114,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 81 042 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 132 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 898 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 934 042,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1 030 052,2 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

2 039,0
Жосалы кентіндегі Жамбыл көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
0
9
Жосалы кенті әкімінің аппаратына Жосалы кентіндегі тұрмыстық қатты қалдықтар шығару полигонына қоқыс өңдейтін құрылғы орнату жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары
10 500
10
Жосалы кентінде 12 көшеге күрделі жөндеу жұмыстарына, 9 көшеге орташа жөндеу жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеу және 3 көшеге жаяу жүргіншілер жолын салуға жоба сметалық құжаттама әзірлеп сараптамадан өткізу жұмыстары
29 454,3
Жосалы кентіндегі Әуезов, Сейтжан ахун көшелеріне жаяу жүргіншілер жолын салу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (2,5 км)
2892,9
Жосалы кентіндегі М.Шоқай көшесіне жаяу жүргіншілер жолын салу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,8 км)
2095,5
Жосалы кентіндегі Байзақ тегі көшесіне жаяу жүргіншілер жолын салу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,6 км)
1526,9
Жосалы кентіндегі Келмембет батыр көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (2,4 км)
2405,1
Жосалы кентіндегі Ү.Томанов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (1,92 км)
2257,6
Жосалы кентіндегі Нұржігіт Нақыпов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (2,05 км)
2297,6
Жосалы кентіндегі Қабылан батыр көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (1,14 км)
2032,7
Жосалы кентіндегі Көмекбай Қаракөзов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Әлімбай Әлиасқаров көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Мұханбетқали Шыңғысов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Береке(ЖД казарма) көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (0,5 км)
1416,5
Жосалы кентіндегі Смағұл Ысқақов көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу және сараптамадан өткізу жұмыстары (1,3 км)
2064
Жосалы кентіндегі Сырлытам көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,68 км)
513,9
Жосалы кентіндегі Ж.Есетұлы көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432,1
Жосалы кентіндегі Сырдария көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432
Жосалы кентіндегі Ақмаржан көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (1,1 км)
679,9

2 039,0
На средний ремонт улицы Жамбыла в поселке Жосалы
0
9
Разработка проектно-сметной документации и проведение экспертизы работ по установке мусороперерабатывающего устройства на полигоне по вывозу твердых бытовых отходов в поселке Жосалы
10 500
10
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт 12 улиц, средний ремонт 9 улиц в поселке Жосалы и разработка проектно-сметной документации на строительство пешеходных дорожек 3 улиц
29 454,3
Разработка ПСД и проведение экспертизы работ по строительству пешеходных дорожек по улицам Ауэзова, Сейтжана Ахуна в поселке Жосалы (2,5 км)
2892,9
Разработка ПСД и проведение экспертизы работ по строительству пешеходного перехода по улице М. Шокая в поселке Жосалы (0,8 км)
2095,5
Разработка ПСД и проведение экспертизы работ по строительству пешеходного перехода к улице Байзак теги в поселке Жосалы (0,6 км)
1526,9
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Келембет батыра в поселке Жосалы (2,4 км)
2405,1
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы У. Томанова в поселке Жосалы (1,92 км)
2257,6
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Нуржигита Накипова в поселке Жосалы (2,05 км)
2297,6
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Кабылан батыра в поселке Жосалы (1,14 км)
2032,7
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Комекбая Каракозова в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Алимбая Алиаскарова в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Муханбеткали Чингизова в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Береке(ЖД казарма) в поселке Жосалы (0,5 км)
1416,5
Работы по разработке и экспертизе ПСД на капитальный ремонт улицы Смагула Искакова в поселке Жосалы (1,3 км)
2064
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Сырлытам в поселке Жосалы (0,68 км)
513,9
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Ж. Есетулы в поселке Жосалы (0,5 км)
432,1
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Сырдарьи в поселке Жосалы (0,5 км)
432
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Акмаржана в поселке Жосалы (1,1 км)
679,9

Жосалы кентіндегі Меней батыр, Тоғанас батыр, Кшенов, Әділова көшелерін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (1,63 км)
806,5
Жосалы кентіндегі Қоңырбай Мүсіркегенов көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу (0,85 км)
591,2
Жосалы кентіндегі Кәрім Көбеев көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432
Жосалы кентіндегі Сәкен Сейфуллин көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,56 км)
459,4
Жосалы кентіндегі Шәймерден Шегебаев көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432
Жосалы кентіндегі Тәуелсіздік көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432
Жосалы кентіндегі Алтынасар көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,81 км)
573
Жосалы кентіндегі Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесін орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу жұмыстары (0,5 км)
432
11
Жосалы кентіндегі Шығыс каналы жағасын абаттандыру
33 436,5
12
Жосалы кентін абаттандыру мақсатында тұғырлар(билборд) орнату
7 984,1
13
Жосалы кентіне су себу жұмыстары
3 604,9
14
Жосалы кенті көшелеріне 3 км аяқ су арықтарын қазу жұмыстары
1 608,4
15
Жосалы кентіндегі Шығыс каналынан су тарату үшін, құбырлар қою жұмыстары
1 462,5
16
Жосалы кентіндегі "Қазақ Хандығы" аллеясына су жинайтын 2 дана цистерна сатып алу
4 800
17
Жосалы кентінде кіші архитектуралық формалар жасату
8 000
18
Көше жарық бағаналарын сырлау
2 434,7
19
Автомобиль жолына жол жолақтарын сызатын құрылғы сатып алу
4 477
20
Жосалы кентіндегі Тәуекелов көшесін абаттандыру
17 727,8
21
Жосалы кентіндегі Көшербаев көшесіне жаяу жүргіншілер жолын салу
17 161,2
22
Жосалы кентіндегі жағажайды абаттандыру
13 178,2
23
Жосалы кентіндегі балық мүсінін ағымдағы жөндеу
2 861,9
24
Жосалы кентіндегі орталық алаңға 6 дана металл аркалар орналастыру
2 310,3
25
Жосалы кентіндегі "Ауыл-Ел бесігі" бойынша жобаларға "Ұлттық сапа" орталығынан сараптама жүргізуге
14 141,6
26
Жосалы кентіндегі Шығыс каналының жағасын абаттандыру
14 584,6
Нысаналы даму трансферттер
17 386
1
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы аясында Жосалы кентіне жарықтандыру жұмыстарына берілген трансферттерге қоса қаржыландыру
17 386
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ысқақов көшесін жарықтандыру
838
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Тырнақбаев көшесін жарықтандыру
672
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Рүстембеков көшесін жарықтандыру
1332
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ораз Ахун көшесін жарықтандыру
1986
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі К.Наметша көшесін жарықтандыру
806
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ғ. Мұратбаев көшесін жарықтандыру
949
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Құдабаев көшесін жарықтандыру

Разработка ПСД на средний ремонт улиц Меней батыра, Тоганас батыра, Кшенова, Адиловой в поселке Жосалы (1,63 км)
806,5
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Конырбая Мукиргегенова в поселке Жосалы (0,85 км)
591,2
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Карима Кобеева в поселке Жосалы (0,5 км)
432
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Сакена Сейфуллина в поселке Жосалы (0,56 км)
459,4
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Шаймердена Шегебаева в поселке Жосалы (0,5 км)
432
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Тауелсиздик в поселке Жосалы (0,5 км)
432
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Алтынасар в поселке Жосалы (0,81 км)
573
Разработка ПСД на средний ремонт улицы Турмагамбета Изтлеуова в поселке Жосалы (0,5 км)
432
11
Благоустройство берега канала Шыгыс в поселке Жосалы
33 436,5
12
Установка постаментов(билбордов) в целях благоустройства поселка Жосалы
7 984,1
13
Работы по поливу поселка Жосалы
3 604,9
14
Текущий ремонт арыков в поселке Жосалы
1 608,4
15
Работы по прокладке трубопроводов для отвода воды от канала Шыгыс в поселке Жосалы
1 462,5
16
Приобретение цистерн для сбора воды в 2 штуки на Аллее "Казахское ханство" в поселке Жосалы
4 800
17
Изготовление малых архитектурных форм в поселке Жосалы
8 000
18
Покраска опор уличного освещения в поселке Жосалы
2 434,7
19
Приобретение устройства для нанесения дорожных разметок на автомобильные дороги
4 477
20
Благоустройства улицы Тауекелова в поселке Жосалы
17 727,8
21
Устройства пешеходных дорожек на улице Кошербаева в поселке Жосалы
17 161,2
22
Благоустройства пляжа в поселке Жосалы
13 178,2
23
Текущий ремонт скульптуры рыбы в поселке Жосалы
2 861,9
24
Установка металлической арки в центральной площади в количестве 6 штук в поселке Жосалы
2 310,3
25
На проведение экспертизы проектов по "Ауыл-Ел бесігі" в центре "Ұлттық сапа"
14 141,6
26
Благоустройства берега канала Шығыс в поселке Жосалы
14 584,6
Целевые трансферты на развитие
17 386
1
Софинансирование трансфертов на освещение улиц поселка Жосалы в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
17 386
Освещение улицы Искакова в поселке Жосалы Кармакшинского района
838
Освещение улицы Тырнакбаева в поселке Жосалы Кармакшинского района
672
Освещение улицы Рустембекова в поселке Жосалы Кармакшинского района
1332
Освещение улицы Ораз Ахун в поселке Жосалы Кармакшинского района
1986
Освещение улицы К. Наметша в поселке Жосалы Кармакшинского района
806
Освещение улицы Г. Муратбаева в поселке Жосалы Кармакшинского района
949
Освещение улицы Кудабаева в поселке Жосалы Кармакшинского района

1590
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Қайырбекұлы көшесін жарықтандыру
984
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Жаназаров көшесін жарықтандыру
703
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Жаңаділов көшесін жарықтандыру
703
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Мүсірбаев, Томанов, М.Шоқай көшелерінің ескі жарықтандыру тіректерінің орнына металл тіректерге 100 Вт жарықдиодты шамдарды орнату
4506
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі көшелерге жарық шамдар бағаналарын орнату
2317
Барлығы:
283 440,1

1590
Освещение улицы Каирбекулы в поселке Жосалы Кармакшинского района
984
Освещение улицы Жаназарова в поселке Жосалы Кармакшинского района
703
Освещение улицы Жанадилова в поселке Жосалы Кармакшинского района
703
Установка светодиодных светильников мощностью 100 Вт на металлических опорах вместо старых опор освещения улиц Мусырбаева, Томанова, М. Шокая в поселке Жосалы Кармакшинского района
4506
Освещение улиц поселка Жосалы Кармакшинского района
2317
Всего:
283 440,1