Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 252 "2023-2025 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 63 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 252 "2023-2025 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 201 028,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 685 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 274 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 750 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 172 319,1 мың теңге;
2) шығындар – 201 736,6 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акай на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 252
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16 августа 2023 года № 63
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 252 "О бюджете сельского округа Акай на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 201 028,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 685 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 274 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 750 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 172 319,1 тысяч тенге;
2) затраты – 201 736,6 тысяч тенге;".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

1030
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
3117,2
13
Басқалар
72718,7
9
Басқалар
72718,7
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
72718,7
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
14636,5
057
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
58082,2
15
Трансферттер
110
1
Трансферттер
110
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
110
048
Пайдаланылмаған (толық пайдалнылмаған) нысаналы трансферттер қайтару
110
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-708,5
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
708,5
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
708,5
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
708,5
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
708,5
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "16" тамыздағы
№ 63 шешіміне 2-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 252 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
29 507,1
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
5 658,2
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылының Құдайбердиев көшесін орташа жөндеу жұмыстарына
1 710,1
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылының Қазыбек би көшесін орташа жөндеу жұмыстарына
1 613,2
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылының Баймаханов көшесін орташа жөндеу жұмыстарына
2 334,9
2
Ақай ауылындағы Б.Майлин көшесін жарықтандыру жұмыстарына жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге, сараптама қорытындысын дайындауға
1 764,9
3
Ақай ауылындағы М.Әуезов көшесін жарықтандыру жұмыстарына жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге, сараптама қорытындысын дайындауға
1 830,3
4
Ақай ауылдық округінде салынатын балалар ойын және спорттық тренажер ойын алаңын орнату жұмыстарына
14 636,5
5
Ақай ауылдық округіндегі Төле би, Жаңқожа батыр, Бейбітшілік, Астана, Күншіғаров көшелеріне орташа жөндеу жұмыстарын жүргізуге сметалық есептеме әзірлеуге
2 667,9
6
Ақай елді мекен (Төле би, Жаңқожа батыр, Бейбітшілік, Астана, Күншіғаров) көшелерініндегі автомобиль жолдарын ұлттық сараптамадан өткізуге

1030
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3117,2
13
Прочие
72718,7
9
Прочие
72718,7
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
72718,7
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
14636,5
057
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
58082,2
15
Трансферты
110
1
Трансферты
110
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
110
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
110
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-708,5
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
708,5
8
Используемые остатки бюджетных средств
708,5
01
Остатки бюджетных средств
708,5
1
Свободный остатки бюджетных средств
708,5
Приложение 2 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "16" августа 2023 года № 63
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 252
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2023 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
29 507,1
1
на реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
5 658,2
на средний ремонт улицы Кудайбердиева села Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
1 710,1
на средний ремонт улицы Казыбек би села Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
1 613,2
на средний ремонт улицы Баймаханова села Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
2 334,9
2
На разработку проектно-сметной документации и проведения заключения экпертизы освещения улицы Б.Майлина села Акай
1 764,9
3
На разработку проектно-сметной документации и проведения заключения экпертизы освещения улицы М.Ауезова села Акай
1 830,3
4
На устройство детской площадки и спортивного тренажера в сельском округе Акай
14 636,5
5
На разработку проектно-сметной документации на средние ремонтные работы улиц Толе би, Жанкожа батыра, Бейбитшилик, Астана, Куншигарова в сельском округе Акай
2 667,9
6
На проведение государственную экспертизу дорог улиц в населенном пункте Акаи (Толе би, Жанкожа батыра, Бейбитшилик, Астана, Куншигарова)

449,3
7
Ақай ауылдық округіндегі Жұмабаев пен М.Жырау көшелерін жарықтандыруға қажетті құрылыс заттарын сатып алуға
2 500,0

449,3
7
На приобретение строительных предметов, необходимых для освещения улиц Жумабаева и М.Жырау сельского округа Акай
2 500,0