Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 253 "2023-2025 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 64 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 253 "2023-2025 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 119 882,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 898 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 100 988,1 мың теңге;
2) шығындар – 120 208,7 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 253
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16 августа 2023 года № 64
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 253 "О бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 119 882,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 996 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 2 898 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 988,1 тысяч тенге;
2) затраты – 120 208,7 тысяч тенге;".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

3 236,1
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
22,7
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, ІІІ-Интернационал ауылдық округінің Астана көшесінің орташа жөндеу жұмыстарына
22,7
2
ІІІ Интернационал ауылының көшелеріне жол белгілерін орнатуға
3 213,4

3 236,1
1
на реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
22,7
на средний ремонт улицы Астана сельского округа ІІІ Интернационал Кармакшинского района, Кызылординской области
22,7
2
На установку дорожных знаков на улицах села III Интернационал
3 213,4