Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 "2023-2025 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 66 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 "2023-2025 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 138 450,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 288 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 161 мың теңге;
трансферттер түсімі – 132 932,2 мың теңге;
2) шығындар – 138 942,9 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 255 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2023-2025 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16 августа 2023 года № 66
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 255 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 138 450,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 288 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 161 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132 932,2 тысяч тенге;
2) затраты – 138 942,9 тысяч тенге;".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

10 091,4
1
Жаңажол ауылдық округі әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
4 439,9
2
Дүр Оңғар ауылындағы 9 көшенің құжаттарын дайындау және жер акт құжаттарын жасатуға
2 870,7
3
Дүр Оңғар ауылындағы 6 көше жаяу жүргіншілер жолы құжаттарын дайындау және жер акт құжаттарын жасатуға
2 780,8
Нысаналы даму трансферттер:
5 169,8
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
5 169,8
Қармақшы ауданының Дұр Оңғар ауылындағы Әбсаттар Мәжімбаев көшесін жарықтандыру
717,6
Қармақшы ауданының Дұр Оңғар ауылындағы Кенжеәлі Қошқаров көшесін жарықтандыру
748,7
Қармақшы ауданының Дур Онгар ауылындағы Кыржыкбай Нурлыбаева көшесін жарықтандыру
1 027,8
Қармақшы ауданының Дүр Оңғар ауылындағы Оразкүл Шегебаева көшесін жарықтандыру
1 837,8
Қармақшы ауданының Дүр Оңғар ауылындағы Карбоз Нұрпейсов көшесін жарықтандыру
837,9
Барлығы:
15 261,2

10 091,4
1
На текущий ремонт административного здания аппарата акима сельского округа Жанажол
4 439,9
2
На подготовку документов и земельного акта на 9 улиц села Дур Онгар
2 870,7
3
На подготовку документов и земельного акта тротуаров 6 улиц села Дур Онгар
2 780,8
Целевые трансферты развития:
5 169,8
1
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
5 169,8
Освещение улиц Абсаттар Мажибаева в селе Дур Онгар Кармакшинского района
717,6
Освещение улиц Кенжеали Кошкарова в селе Дур Онгар Кармакшинского района
748,7
Освещение улиц Кыржыкбай Нурлыбаева в ауле Дур Онгар Кармакшинского района
1 027,8
Освещение улиц Оразкул Шегебаевой в селе Дур Онгар Кармакшинского района
1 837,8
Освещения улиц Нурпеисова в селе Дур Онгар Кармакшинского района
837,9
Всего:
15 261,2