Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 251 "2023-2025 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 88 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 251 "2023-2025 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 153 618,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 55 989,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 445,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 775 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 93 408,9 мың теңге;
2) шығындар – 155 378,5 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Торетам на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 251
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2023 года № 88
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 251 "О бюджете поселка Торетам на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 153 618,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55 989,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 445,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 775 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 408,9 тысяч тенге;
2) затраты – 155 378,5 тысяч тенге";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.