Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 252 "2023-2025 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 89 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 252 "2023-2025 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 211 521,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 655,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 365,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 687,5 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 182 812,6 мың теңге;
2) шығындар – 212 230,1 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акай на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 252
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2023 года № 89
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 252 "О бюджете сельского округа Акай на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 211 521,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 655,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 365,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 687,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 182 812,6 тысяч тенге;
2) затраты – 212 230,1 тысяч тенге";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

1 613,2
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылының Баймаханов көшесін орташа жөндеу жұмыстарына
2 334,9
2
Ақай ауылындағы Б.Майлин көшесін жарықтандыру жұмыстарына жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге, сараптама қорытындысын дайындауға
1 764,9
3
Ақай ауылындағы М.Әуезов көшесін жарықтандыру жұмыстарына жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге, сараптама қорытындысын дайындауға
1 830,3
4
Ақай ауылдық округінде салынатын балалар ойын және спорттық тренажер ойын алаңын орнату жұмыстарына
14 636,5
5
Ақай ауылдық округіндегі Төле би, Жаңқожа батыр, Бейбітшілік, Астана, Күншіғаров көшелеріне орташа жөндеу жұмыстарын жүргізуге сметалық есептеме әзірлеуге
2 667,9
6
Ақай елді мекен (Төле би, Жаңқожа батыр, Бейбітшілік, Астана, Күншіғаров) көшелерініндегі автомобиль жолдарын ұлттық сараптамадан өткізуге
449,3
7
Ақай ауылдық округіндегі Жұмабаев пен М.Жырау көшелерін жарықтандыруға қажетті құрылыс заттарын сатып алуға
2 500,0
8
Ақай ауылдық округінде Астана, Сырдария, Қармақшы, Қызылорда, Байқоңыр, Р.Жырау көшелеріне жарық шамдарын орнатуға құрылыс заттарын сатып алуға
10 442,1
9
Ақай ауылдық округі әкімінің аппаратына мемлекеттік қызметішлердің В блогынан А блогына ауысуына байланысты жалақы қорына қосымша
1 553,0

1 613,2
на средний ремонт улицы Баймаханова села Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
2 334,9
2
На разработку проектно-сметной документации и проведения заключения экпертизы освещения улицы Б.Майлина села Акай
1 764,9
3
На разработку проектно-сметной документации и проведения заключения экпертизы освещения улицы М.Ауезова села Акай
1 830,3
4
На устройство детской площадки и спортивного тренажера в сельском округе Акай
14 636,5
5
На разработку проектно-сметной документации на средние ремонтные работы улиц Толе би, Жанкожа батыра, Бейбитшилик, Астана, Куншигарова в сельском округе Акай
2 667,9
6
На проведение государственную экспертизу дорог улиц в населенном пункте Акаи (Толе би, Жанкожа батыра, Бейбитшилик, Астана, Куншигарова)
449,3
7
На приобретение строительных предметов, необходимых для освещения улиц Жумабаева и М.Жырау сельского округа Акай
2 500,0
8
На приобретение строительных предметов для установки светильников на улицах Астаны, Сырдарьи, Кармакши, Кызылорда, Байконура, Р. Жырау в сельском округе Акай
10 442,1
9
Дополнительно к фонду заработной платы в связи с переводом государственных служащих из блока В в блок А аппарата акима сельского округа Акай
1 553,0