Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 "2023-2025 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 92 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 255 "2023-2025 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 140 732,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 337 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 146 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135 214,6 мың теңге;
2) шығындар – 141 225,3 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 255 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2023-2025 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2023 года № 92. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 255 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новый редакции:
"1) доходы – 140 732,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 337 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 146 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135 214,6 тысяч тенге;
2) затраты – 141 225,3 тысяч тенге".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

12 637,4
1
Жаңажол ауылдық округі әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
4 439,9
2
Дүр Оңғар ауылындағы 9 көшенің құжаттарын дайындау және жер акт құжаттарын жасатуға
2 870,7
3
Дүр Оңғар ауылындағы 6 көше жаяу жүргіншілер жолы құжаттарын дайындау және жер акт құжаттарын жасатуға
2 780,8
4
Мемлекеттік қызметшілердің В блогынан А блогына ауысуына байланысты жалақы қорына қосымша қаржы
2 046,0
5
Теңгерімдеші қызметтік автокөлікке автобөлшектер сатып алу үшін
500,0
Нысаналы даму трансферттер:
4 906,2
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
4 906,2
Қармақшы ауданының Дұр Оңғар ауылындағы Әбсаттар Мәжімбаев көшесін жарықтандыру
681,0
Қармақшы ауданының Дұр Оңғар ауылындағы Кенжеәлі Қошқаров көшесін жарықтандыру
710,5
Қармақшы ауданының Дур Онгар ауылындағы Кыржыкбай Нурлыбаева көшесін жарықтандыру
975,4
Қармақшы ауданының Дүр Оңғар ауылындағы Оразкүл Шегебаева көшесін жарықтандыру
1 744,1
Қармақшы ауданының Дүр Оңғар ауылындағы Карбоз Нұрпейсов көшесін жарықтандыру
795,2
Барлығы:
17 543,6

12 637,4
1
На текущий ремонт административного здания аппарата акима сельского округа Жанажол
4 439,9
2
На подготовку документов и земельного акта на 9 улиц села Дур Онгар
2 870,7
3
На подготовку документов и земельного акта тротуаров 6 улиц села Дур Онгар
2 780,8
4
На дополнительную заработную плату в связи с перходом государственных служащих из блога В в болг А
2 046,0
5
На приобретение запасных частей для служебной автомашины, находящегося в балансе
500,0
Целевые трансферты развития:
4 906,2
1
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4 906,2
Освещение улиц Абсаттар Мажибаева в селе Дур Онгар Кармакшинского района
681,0
Освещение улиц Кенжеали Кошкарова в селе Дур Онгар Кармакшинского района
710,5
Освещение улиц Кыржыкбай Нурлыбаева в ауле Дур Онгар Кармакшинского района
975,4
Освещение улиц Оразкул Шегебаевой в селе Дур Онгар Кармакшинского района
1 744,1
Освещения улиц Нурпеисова в селе Дур Онгар Кармакшинского района
795,2
Всего:
17 543,6