Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 260 "2023-2025 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 96 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 260 "2023-2025 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 74 292,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 125 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 73 167,9 мың теңге;
2) шығындар – 74 319,1 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 260
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2023 года № 96
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 260 "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2023-2025 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 74 292,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 125 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 73 167,9 тысяч тенге;
2) затраты – 74 319,1 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-26,2
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
26,2
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
26,2
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
26,2
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
26,2
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" қарашадағы
№ 96 шешіміне 2-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 260 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
18 406,9
1
Алдашбай Ахун ауылдық округінің Ә.Егізбаев, Түпбөгет, Ынтымақ көшелеріне жөндеу жүргізуге жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және сараптама қорытындысын алуға
3 898,2
2
Алдашбай Ахун ауылындағы спорт алаңына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу жұмыстарына
5 631,0
3
Алдашбай Ахун ауылындағы 4 көшелерді сәйкестендіру құжаттарына жер акт алуға және мемлекеттік тіркеуден өткізуге
1 155,0
4
Алдашбай Ахун ауылдық округінің Түпбөгет және Ынтымақ көшелеріне жарықтандыру жұмыстарын жүргізуге жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптама қорытындысын алуға
2 018,9
5
Алдашбай Ахун елді мекеніне балаларға арналған спорттық ойын алаңын салуға жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптама қорытындысын алуға
1 188,4
6
Алдашбай Ахун ауылдық округі әкімінің аппаратына көпфункциялы принтерлер (3 дана) сатып алуға
540,0
7
Қоқыс салатын контейнерлер (4 дана) сатып алуға
375,4
8
Алдашбай Ахун ауылдық округіндегі О.Шораяқұлы аллеясын абаттандыру мақсатында қажетті құрылыс заттарды сатып алуға
1 000,0
9
Алдашбай-Ахун елді мекеніне 2 ұнғыма қазу жұмыстарына жоба сметалық құжаттама әзірлеуге
2 000,0
10
Алдашбай-Ахун ауылдық округі әкімінің аппаратына мемлекеттік қызметішлердің В блогынан А блогына ауысуына байланысты жалақы қорына қосымша
600,0

5. Дефицит (профицит) бюджета
-26,2
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
26,2
8
Используемые остатки бюджетных средств
26,2
01
Остатки бюджетных средств
26,2
1
Свободный остатки бюджетных средств
26,2
Приложение 2 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "22" августа 2023 года № 96
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 260
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2023 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
18 406,9
1
На разработку проектно-сметной документации и получение экспертного заключения по ремонту улиц А.Егизбаева, Тупбогет, Ынтымак сельского округа Алдашбай Ахун
3 898,2
2
На проведение текущего ремонта спортивной площадки в селе Алдашбай Ахун
5 631,0
3
На получение и государственную регистрацию земельного акта и идентификационные документы на 4 улицы села Алдашбай Ахун
1 155,0
4
На разработку проектно-сметной документации на получение экспертного заключения работы по освещению улиц Тупбогет и Ынтымак
2 018,9
5
На разработку проектно-сметной документации на получение экспертного заключения строительства детской спортивной игровой площадки в населенном пункте Алдашбай Ахун
1 188,4
6
На приобретения многофункциональных принтеров (3 штук) в аппарат акима сельского округа Алдашбай Ахун
540,0
7
На приобретения контейнеров (4 штук) для мусора
375,4
8
На приобретение необходимых строительных предметов в целях благоустройства аллеи О.Шоракулы в сельском округе Алдашбай Ахун
1 000,0
9
На составление проектно-сметной документации работы по бурению 2 скважины в населенном пункте Алдашбай-Ахун
2 000,0
10
Дополнительно на заработную плату государственным служащим, перешедщих из блога В в блок А аппарата акима сельского округа Алдашбай-Ахун
600,0